Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Лише до 31 березня замовляйте комплект «Розуміємо поведінку дитини» зі знижкою 20%!

Лише до 31 березня замовляйте комплект «Розуміємо поведінку дитини» зі знижкою 20%!

Ціна зі знижкою усього – 192 грн.

Бажаєте зрозуміти свою дитину без слів? Бути готовими до виховання сильних особистостей незалежно від статі? Ми даруємо знижку на комплект корисних книг.

До речі! Цей комплект стане у нагоді не тільки батькам двох різностатевих дітей, а й тим, у кого одна дитина або дві однієї статі.

Що у комплекті?

• Книга «Зрозумій мене. Секрети розшифрування дитячої поведінки»

У книзі наведено прості й дуже ефективні способи спостереження за дитячою поведінкою та прийоми її первинного аналізування. А також запропоновано конкретний алгоритм дій: робити щось чи ні; утрутитися самим або залучити фахівців. І ще, що вкрай важливо, — чого РОБИТИ НЕ потрібно! Щоби не нашкодити дитині.

• Книга «Дівчата та хлопці. Виховувати по-різному»

Завдяки цій книзі батьки дізнаються: – Чи варто виховувати по-різному хлопців та дівчат? – Чи правильно «програмувати» дитину залежно від ґендеру? – Як чинити, виховуючи дітей, щоб у майбутньому вони почувалися щасливими? Крок за кроком, разом із психологом-практиком Анною Гресь, батьки дізнаються про психологічні особливості дівчат та хлопців: – у ранньому дитинстві; – відмінності у навчанні; – секрети емоційного розвитку; – стосунки з мамою та батьком тощо.

Замовляйте та вчіться розуміти поведінку своєї дитини, щоби НЕ НАШКОДИТИ її розвитку!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!