Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Логопедичні посібники повертаються!

Шановні батьки, вихователі ЗДО та учителі-логопеди! Пропонуємо вашій увазі зошити з корекції мовлення!

Помилки у вимові звуків — це поширена проблема серед дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Спільною працею авторів, які мають багаторічний досвід у сфері логопедії та володіють сучасними методиками корекції мовлення у дітей, було створено зошити для домашніх занять з розвитку мовлення «Країна щебетунчиків».

Зошити містять рекомендації та вправи, що можуть легко залучати до навчання турботливі батьки. Усі матеріали зошитів структуровані за складністю і розраховані на:

  • закріплення базового матеріалу з розвитку мовленнєвих навичок;
  • розвиток артикуляційного апарату;
  • збагачення словника;
  • формування правильної вимови;
  • розвиток фонематичного слуху.

Різноманітні завдання, грайливі скоромовки, веселі читалочки, кольорові розмальовки та багато-багато інших допоміжних матеріалів зроблять заняття з розвитку мовлення надзвичайно захопливими для малюка! Серія «щебетунчиків» містить зошити:

  1.  «Країна щебетунчиків. У гостях у сімейки звуків Р та Л».

  2. «Країна щебетунчиків. У гостях у свистячої сімейки».
  3. «Країна щебетунчиків. У гостях у шиплячої сімейки».

З зошитами «Країна щебетунчиків» кожен маленький щебетунчик почне легко і весело щебетати! Замовляйте та навчайтеся граючись!Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!