У сучасному світі розлучення трапляються. І понад усе ми прагнемо убезпечити своїх дітей від серйозних травм. Саме для цього створено цю книгу — ви зможете допомогти дитині якомога легше пережити розлучення, щоб уникнути тяжких наслідків.

 

 

Ви знайдете відповіді на важливі питання:

  • Як розлучення батьків впливає на дитину?
  • Чи завжди це травма?
  • Які чинники впливають на те, як дитина переживе розставання тата й мами?
  • Чи залежить сприйняття цього факту від віку дитини і як саме?
  • Як зрозуміти дитину? Коли варто звернутися по допомогу до фахівця?

У книзі ви знайдете історії матерів, які звернулися за консультацією до психолога з приводу розлучення. Найімовірніше, що ви помітите схожі моменти — запитання, емоції, дії. Рекомендації фахівця стануть вам у пригоді й допоможуть розв’язати проблеми, а також підтримають. Ви також дізнаєтеся про історії вже дорослих людей, які в дитинстві пережили розлучення батьків, і побачите, що діти по-різному сприймають розірвання батьківського шлюбу, і ця подія впливає на них також неоднаково.

Також у книзі авторка розповідає про інші ситуації та аспекти розлучення, як наприклад:

  • Тиск соціуму, родини, релігії на дорослих, які розривають стосунки.
  • Фінансові та житлові питання, розподіл майна.
  • Депривація спілкування з батьками: що робити, якщо один із батьків повністю відмовляється від своїх обов’язків та зникає з життя дитини.

+ За QR-кодом ви можете безкоштовно завантажити файл «Поради про те, як розповісти дитині про нові стосунки»
.
Авторка книги — Марія Малихіна, психологиня з багаторічним досвідом. Вона вклала у свою книгу не лише досвід фахівця, але й досвід мами двох дітей, яка пройшла розлучення з адаптацією дітей до нового життя, а надалі до життя в новій сім’ї.

Ця книга — це наша підтримка всім родинам, які зараз переживають непрості часи. Ви не поодинокі! Із кожною ситуацією можна впоратися!

Замовляйте книгу та допоможіть собі й своїй дитині пройти етап розлучення настільки легше, наскільки це можливо.