Пішов другий місяць, як життя кожного з нас перевернулося. Наша команда, як і наше видавництво, є і залишається в українському місті-герої Харкові. Поки що ми не можемо повернутися до вас на 100%. Але у перервах між сиренами та вибухами, коли більш-менш спокійно, ми спілкуємося з вами у приватних повідомленнях й опрацьовуємо ваші замовлення.

Зараз як ніколи важливо продовжувати жити й працювати. Аби підтримувати економічно нашу державу, сплачувати податки, підтримувати ЗСУ. Саме тому ми повертаємося до вас!

Уже зараз ви можете купувати електронні книги нашого видавництва на сайті https://www.4mamas-club.com/ . Ви можете придбати наші книги-хіти, а також ексклюзивні видання, які тепер не скоро побачать світ надрукованими. Усі актуальні акції та пропозиції ми поступово розміщуватимемо на наших сторінках у соцмережах.

Якщо у вас виникнуть запитання чи складнощі з оформленням замовлень, пишіть нам у приватні повідомлення. Наш менеджер обов’язково допоможе та відповість протягом дня, коли матиме доступ до комп’ютера.

Щодо паперових книг. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб перевезти їх зі складу Харкова у більш безпечне місце, щоб мати змогу відновити відправку замовлень. Як тільки нам це вдасться, ми вам повідомимо всі деталі.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами ♥

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Перемога вже незабаром!