Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Міжнародний день щастя

Сьогодні, 20 березня весь світ відзначає Міжнародний День щастя, що ухвалила і затвердила на своїй останній сесії Генеральна Асамблея ООН. Дата святкування Дня щастя, а саме, 20 березня, була обрана не випадково, адже це день весняного сонцестояння, коли тривалість дня і тривалість ночі стають рівними практично на всiй територiї земної кулi. Таким чином, цей день символiзує рiвне право на щастя кожного мешканця Землi. А щасливі люди  — запорука гармонії та злагоди у сім’ї та суспільстві.

Люди прагнуть бути щасливими і споконвіку намагаються зрозуміти, як цього досягти. Справа у тому, що щастя для кожного різниться, залежно від особистості людини, від її духовної суті, світогляду тощо.

«Навчити людину бути щасливою не можна, — писав А. С. Короленко, — але виховати її так, щоб вона була щасливою, можна».

Наше щастя завжди поруч із нами, його можна знайти у найпростіших речах, що надають нашому життю яскравих фарб. Це приємні розмови з друзями, посмішки рідних, обійми та поцілунки коханої людини, щастя у перегляді старих фотографій, у читанні улюбленої книжки — це не важливо, тому що щастя в самих нас. Ми самі можемо створювати щастя і повинні намагатися поділитися ним з іншими. Тому що, іноді просто посміхнувшись людині на вулиці щирою посмішкою, можна подарувати частинку власного щастя.

Особливо зворушливими є думки дітей про щастя. Ось деякі з них:

«Щастя — це коли всі співають. Це щось приємне, гарне, ніжне, чарівне» (Антон, 4 роки);

«Щастя — це коли немає страху, і ти навчився плавати» (Данило, 7 років);

«Щастя — це коли я радію і приїжджаю до бабусі у село. Там є корови, курчата і багато-багато кроликів. Я допомагаю бабусі» (Христина, 6 років);

«Щастя — це щось м’яке, добре, ніжне, коли зі мною дружать» (Аліна, 6 років);

«Щастя —– це радість, це — мій день народження влітку, тому що я зростаю» (Даша, 4 роки);

«Щастя — це коли мами люблять своїх дітей, навіть коли вони погано поводяться» (Віра, 8 років);

«Щастя — це коли в голові немає жодної думки. Ось це щастя!» (Тихон, 4 роки);

«Щастя — це коли гаряче у грудях й іноді навіть хочеться плакати від того, як гаряче» (Свєта, 6 років);

«Щастя — це великий торт і моя собака» (Катруся, 3,5 років).

Ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Зі святом!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!