Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Нам 3 роки!

Сьогодні важливий і хвилюючий день для проекту «4Mamas» — нам виповнюється 3 роки! Нібито ще вчора ми презентували вам перші зошити серії «Перший тренінг», а вже сьогодні у нашому асортименті понад 35 книг, 7 плакатів та 15 зошитів.

Життя нашого проекту можна порівняти з розвитком дитини — ми вже зробили свої перші кроки та міцно тримаємося на ногах. Ми невпинно розвиваємося, утілюємо в життя найсміливіші та найкреативніші ідеї! Ми пишаємося тим, що з маленької та амбітної ідеї наш проект перетворився на реальність!

Але це не найголовніші наші досягнення. Наша найбільша гордість — ваша любов, прихильність та довіра. Нам найприємніше бачити ваші щирі посмішки, читати та чути вдячні відгуки. Ви — наше найбільше натхнення для роботи та стимул ставати кращими.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами і розділяєте ідеї свідомого батьківства! Разом ми досягнемо спільної мети — щасливих та гармонійно розвинених дітей, готових до викликів сучасного світу!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!