Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини «Як приборкати тигра: як навчити дитину керувати емоціями» зі знижкою 25%!

«Як приборкати тигра: як навчити дитину керувати емоціями» зі знижкою 25%!

Нова акційна пропозиція!

Тільки з 1 по 15 листопада

Далай-лама XIV рекомендує!

Усі сучасні діти емоційні. Вони відчувають захоплення, здивування, гнів, розчарування, ревнощі. Найчастіше діти не знаходять правильних слів, аби описати почуття, тому роблять це так, як уміють, — сльозами, криком, негативізмом, агресією.

«Як приборкати тигра» — книга, що допоможе батькам навчити дитину правильно розуміти свої емоції й розвинути увагу, надасть дієві інструменти для розвитку емоційного інтелекту дитини.

  • Що діти повинні знати про свої емоції?
  • Як навчитися прийомів емоційної регуляції?
  • Як розвинути увагу й усвідомленість?
  • Які емоційні прийоми допоможуть стати емоційно здоровою людиною?
 
 

Слід допомогти дітям зрозуміти, що не існує добрих або поганих емоцій, вони є звичайними сигналами, необхідними для їхнього позитивного емоційного розвитку. Від самого народження у дітей активно працює права півкуля мозку, що відповідає за емоції. Ліва півкуля, що відповідає за самоконтроль та мислення, починає активізуватися лише після 4 років. Саме у цей час ви можете починати займатися розвитком емоційного інтелекту дитини.

У книзі ви знайдете:

  • історії батьків, які зверталися за консультацією до педагога з емоційного інтелекту;
  • рекомендації, як батькам НЕ потрібно чинити у певних ситуаціях виховання;
  • інструментарій — такої кількості вправ та питань для самоаналізу ви не знайдете у жодній книзі з емоційного інтелекту!

Автор книги — Морін Хілі, затребуваний спікер, педагог і лідер у сфері емоційного здоров’я дітей. Головна мета книги: дати батькам ключі, аби вони навчилися самі та допомогли своїй дитині чути себе, контролювати, правильно розуміти свої емоції. Завдяки цьому вони зможуть іти власним шляхом — шляхом щасливого життя.

Замовляйте та допоможіть дитині навчитися розуміти себе та свої емоції!Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!