Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог Перший безкоштовний марафон для мам

Перший безкоштовний марафон для мам

Ми чудово розуміємо, як важко серед усієї щоденної метушні знайти час для себе. Мама — це професія, що вимагає 100 % віддачі, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. А відпочивати коли? Здається, що це слово створене точно не для мам…

Проте ми впевненні, ваш чоловік та діти будуть щасливі побачити оновлену та усміхнену маму, а не втомлену, заклопотану та готову «вибухнути» від перевантаження. Що потрібно зробити?

Узяти участь у нашому першому БЕЗКОШТОВНОМУ марафоні для мам «Літнє перезавантаження: 14 днів до оновлення». 

Усе, що від вас потрібно, — бажання приділити собі хоча б 1 годину на добу.

Щодня протягом 2 тижнів ви будете отримувати практичну рекомендацію і завдання, яке допоможе вам відновити внутрішні ресурси та гармонію. Я, Оля Богаєнко, одна з чотирьох мам засновниць, підгримуватиму вас на цьому шляху та разом із вами виконуватиму завдання щодня (обов’язковий звіт у сторіз).

Нумо разом перевіримо, як змінюються наші діти, коли змінюємось ми. Адже спокійна мама = спокійна родина, спокійні діти.

Марафон буде проходити на наших сторінках в інстаграм та фейсбук.

Тож приєднуйтеся до нас!Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!