Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Продовження чуттєвої історії про маму драконів!

Продовження чуттєвої історії про маму драконів!

Свята скінчилися, але зимова казка триває!

«Здавна відомо, що мами крутіші, ніж Санта. Оскільки він працює одну ніч на рік, а мами щоночі. Часто відсутність свята — це і є свято без неприємних сюрпризів. І тільки мами про це знають».

Друга книги серії історії «Діно-мама» допомагає поринути у святково-зимову атмосферу, разом з її настроєм, клопотами, мріями та надіями. А її ілюстрації не залишать вас байдужими.

  • Читайте книгу спільно з дитиною, особливо на ніч. Лагідна історія допоможе малюкові заспокоїтися та налаштуватися на відпочинок.
  • Заповнюйте різноманітні чек-листи, доповнюйте їх, готуйте разом завдання.
  • Обговорюйте та обмінюйтеся враженнями від прочитаного.
  • Заповнюйте листівки та ховайте їх у святкові конверти. Все це ви знайдете у безкоштовному додатку, який можна завантажити на сайті «4Mamas».

Разом із зимовою історією наймагічніша пора року наповниться теплими очікуваннями та святковим настроєм.

Історії про Діно-маму відрізняються надзвичайною чуттєвістю, любов’ю до материнства, родини, дітей. Ця книга допоможе усвідомити свою суперсилу — батьківство. Вона змусить повірити, що коли ви разом, можливо все.
Замовляйте та продовжте зимову казку разом з родиною драконів!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!