Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Розвиваємо ключові компетенції 21 століття разом з книгами 4Mamas!

Розвиваємо ключові компетенції 21 століття разом з книгами 4Mamas!

Виховуючи дітей у сучасному та мінливому світі, важливо не тільки дати їм базові навички (читання, обчислення та ін.), а й врахувати компетенції, що допоможуть дитині бути готовою до викликів сучасного світу.

Книги та зошити від проекту 4Mamas допоможуть не тільки дітям, а й батькам опанувати ці найважливіші навички!

На що варто звернути увагу?

1. Блокнот «Як приборкати час? 32 ідеї тайм-менеджменту для дітей».

Мами, як ніхто інший знають як це, коли не вистачає часу ні на що… Разом з цим блокнотом ви зможете навчити дитину розподіляти час, розставляти пріорітети серед завдань та керувати часом. А ще ви знайдете кілька цікавих прийомів і для себе

2. Зошити «Фінансова грамотність для малюків».

Виконуючи прості та цікаві завдання, ви зможете розказати дитині звідки беруться гроші, чому не можна купити все і одразу, як навчитися заощаджувати.

3. Зошити серії «Перший тренінг» стануть вашими помічниками у вихованні емоційного інтелекту дитини.

Займаючись усього 15 хвилин на день, ви допоможете дитині стати комунікабельною, подолати страхи та стати впевненою у собі.

4. Набір плакатів «Я сам» допоможе сформувати у дитини самостійність змалечку.

Простота їх використання та наочність перетворять навчання на веселу та захопливу гру. Поспішайте зробити замовлення та виховуйте успішну дитину змалечку!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!