Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Секретну формулу батьківського щастя розкрито!

Виховання дитини можна порівняти з довгостроковим проектом, який батькам доводиться вести усе життя. Як усе розпланувати, щоб досягти успіху і виховати щасливу людину?

Досвідчені психологи-практики Вадим Соколов і Світлана Пожарова розробили унікальну концепцію виховання «дитина як проект». Вони допоможуть вам побудувати ідеальний план найуспішнішого проекту: від постановки цілей та задач до розподілення ресурсів.

Книга «Родитель ты или вредитель» — це погляд з боку на ваші стосунки з дитиною і з вашим партнером. Адже так важливо з народженням дитини зберегти почуття до чоловіка/дружини.

До кожної ситуації автори наводять приклади зі своєї практики, щоб наочно продемонструвати правильність думок. А практичні завдання допоможуть осягнути прочитане і одразу застосувати отриманні знання.

Замовляйте книжку та виховуйте щасливу і успішну дитину!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!