Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Що для вас означає «гармонійний розвиток дитини»?

Що для вас означає «гармонійний розвиток дитини»?

Гармонійний розвиток… Це ключова ідея видавництва «4Mamas», яка червоною ниткою простягається крізь усі наші книжки.

А що для вас означає це поняття?

Ольга Богаєнко: «Абсолютно всі діти різні, тому для мене гармонійний розвиток — це пізнання саме своєї дитини, її сильних та слабких сторін, особливостей, щоб допомогти дитині максимально розкритися, розвивати її  найкращі якості. Будувати гармонію у наших з нею стосунках, не «перегинаючи палку» своїми рішеннями, давати можливість вибору. Бути свідомою у вихованні, стежити за трендами в освіті, в навичках, що стануть у пригоді у житті. Вчитися разом з дитиною і дати їй максимум уваги, турботи і любові».

Інна Гришина: «Для мене — це розвиток природовідповідний, тобто той, що враховує унікальну індивідуальність дитини — її спосіб сприйняття світу та мислення, її психологічні особливості, схильності, таланти, — тобто безліч нюансів, що відрізняють одну людину від іншої.  Такий підхід, що не руйнує, не підганяє під стандарт або під чиїсь очікування, а дає змогу дитині розвиватися вільно і невимушено, у згоді із собою та світом».

Тетяна Луціва: «Це коли батьки приділяють увагу не тільки якійсь одній сфері життя дитини, або розвитку однієї навички до досконалості, а враховують й інші сфери життя та розвитку дитини.. Наприклад «головне, щоб ріс здоровеньким», або «будеш добре навчатися…». Це коли в дитини є час для розвитку своїх творчих здібностей, але водночас вона опановує точні науки потрібною мірою. Це коли дитина розвивається за своїм життєвим планом, а не за шаблоном, визначеним батьками, у гармонії зі своїм призначенням та талантами. А батьки розуміють та приймають її такою, як вона є, та підтримують. Це коли в дитини є час на навчання,  на спілкування та цікаві зустрічі, пустощі та байдикування, ігри та фантазії».

Марина Іщенко: «Для мене гармонійний розвиток дитини — це можливість дати їй спробувати власні сили у різних сферах і напрямах, подивитись на світ зусібіч. Це розвиток не лише IQ, але й EQ у першу чергу, а також підтримка і розвиток свого фізичного й психологічного здоров’я».Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!