Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Школа навиворіт – яка вона?

Для малюка школа – це не тільки нові знання, враження. Це й певні неприємні та незручні ситуації, які затьмарюють це неприємні враження. Відірвався ґудзик? Не видно, що написано на дошці? Кривдять старшокласники?
Хіт від проекту «4Mamas» — книга «Школа навиворіт. Що робити, якщо…» допоможе полегшити шкільне життя малюка. У ній розглянуто 34 найрозповсюдженіші проблемні ситуації, які можуть спіткати маленького школяра.

Кожний розділ містить поради, які можна читати дітям та нотатки для дорослих.

«Школа навиворіт» є незамінним помічником для батьків майбутніх першокласників. Її поради допоможуть уникнути проблемних ситуацій та навчитися правильно реагувати на їх виникнення.

Наприклад, що робити якщо:

  • дитина запізнилася на урок;
  • сусід по парті заважає на уроці;
  • дитина соромиться відповідати біля дошки;
  • дитина не може знайти свої речі у роздягальні та багато інших.

Також є поради для батьків, як розпізнати, що у вашого школяра виникли проблеми. Адже в сучасному шаленому ритмі життя все рідше звертаємо увагу на маленькі зміни у поведінці дитини.
«Школа навиворіт» — ключ до успішної адаптації дитини до шкільного життя.

Замовляйте книжку та зробіть шкільні роки дитини легкими та приємними!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!