Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Тайм-менеджмент для дітей: як навчити дитину управляти часом і планувати?

Тайм-менеджмент для дітей: як навчити дитину управляти часом і планувати?

Усі батьки можуть навчити дитину максимально ефективно використовувати свій час. Доклавши трохи зусиль, ми можемо виховати покоління людей, які з дитинства вміють планувати своє життя, з любов’ю працювати і відпочивати.

Чим раніше ваша дитина навчиться грамотно організовувати свій час, тим спокійніше, ефективніше, без стресів минуть її шкільні роки, тим радісніше, наповненіше подіями життя вона проживе.

Отже, в книзі «Як приручити час? 32 ідеї тайм-менеджменту для дітей» ми зібрали прості поради з дитячого тайм-менеджменту. Вибирайте ті, що вам до вподоби, і намагайтеся застосовувати їх у повсякденному житті.

Книга про те, як легко і зрозуміло донести до дітей ідеї тайм-менеджменту, навчити їх основних прийомів управління часом для того, щоб вони могли встигати більше, стомлюватися менше, сміливо і рішуче йти до своєї мрії.

У разі правильного й акуратного використання тайм-менеджмент навчить дитину «збирати» перемоги, а не поразки, ставити власну мету, досягати її та отримувати задоволення від життя.

Ефективне управління часом дасть змогу дитині почуватися впевненіше сьогодні та в майбутньому.

Тож швидше замовляйте книгу-блокнот «Як приручити час? 32 ідеї тайм-менеджменту для дітей»!

Книга надрукована двома мовами. Обирайте ту, що вам ближче!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!