З 13 лютого підвищення ціна на корисні зошити для дітей!

Портфоліо учня — це один із сучасних способів оцінювання школяра. Навчатися у школі означає здобувати знання, набувати вмінь та навичок для того, аби досягти успіху. Завдання в зошиті дібрано так, щоб формувати в дітей уміння бачити взаємозв’язки багатьох аспектів життя.

Портфоліо є своєрідним звітом щодо досягнень і захоплень учня. У процесі наповнення легко відстежити прогрес у різних сферах розвитку учня, оцінити його здібності в умінні застосувати набуті знання на практиці.

Стара ціна: 60 грн (2-4 класи), 70 грн (1 клас). Нова ціна: 80 грн.

Знання та навички потрібно тренувати. Тим паче, що наближується період розслаблення та, як називають це сучасні діти, суцільного чилінгу — канікули. Щоб усе, що так старанно вивчалося впродовж навчального року, не зійшло нанівець, ми підготували серію зошитів із математики та української мови для учнів 1–3 класів.

Кожен тренажер — це понад 90 різноманітних завдань в ігровій формі: кросворди, розшифровки, філворди, лабіринти, розмальовки. Такі зошити не спричинятимуть у дитини нудьгу, а сприятимуть її інтелектуальному розвитку.

Стара ціна: 90 грн. Нова ціна: 120 грн.

Цікаві вправи і завдання, яскраві кольорові малюнки, прості та зрозумілі пояснення чекають на вас на сторінках зошитів, що захоплять ваших дітей!

Серія «Я вивчаю…» допоможе вивчити найскладніші математичні правила та поліпшити їхнє засвоєння.

Стара ціна: 45 грн. Нова ціна: 60 грн.

Устигніть замовити за старою ціною!