Знижка 20% за передзамовленням!

Орієнтовна дата виходу книги — 12 грудня.

Ми всі припускаємося помилок. Це нормально. Ми всі неідеальні. І це теж нормально. Бути мамою не завжди весело. Це щира правда. Проте щасливі моменти завжди трапляються. І це теж правда. Мами непокояться, засмучуються, виснажуються (вигоряють), зляться і почуваються поганими мамами, мамами — гірше не може бути.

Ця книжка — своєрідний мамин ресурс. Її створювали, щоб не тільки допомогти мамі впоратися з труднощами, а й навчитися зважати на власні бажання і прагнути їх здійснення; усвідомлювати власні почуття, вчасно говорити «стоп!» і приділяти час собі.

У цій книжці — мінімум теорії. Тому що мамине життя — це 99 % практики. Щодня, 24/7, без вихідних і святкових днів. І без відпустки. На сторінках ви не знайдете міркувань про те, що достатньо помедитувати чи записати в блокноті магічні слова «я щаслива, я бадьора і сповнена сил» — і відразу настане щастя. Проте на вас чекає чимало реальних, можливо, не ідеальних, але перевірених мамами рекомендацій, ідей.

«Я — багато років вислуховую матусь, приймаю їхні почуття, допомагаю “витягувати” себе з різних життєвих ситуацій. Тому сподіваюся, що книжка стане вам у пригоді, обов’язково допоможе. У потрібному місці й у слушний час», — Наталія Чуб, авторка книги, практична психологиня.

Це видання — про материнство без тривог і вигоряння, про материнство не тільки з настановою «Я все можу», а також з відчуттям — «Я щаслива!».

Замовляйте, пізнавайте себе краще та насолоджуйтеся кожною миттю свого життя!