Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Як навчити дитину чітко говорити, прищепити їй навички самоконтролю мовлення?

Як навчити дитину чітко говорити, прищепити їй навички самоконтролю мовлення?

Безперечно, кожен з батьків мріє, щоб його дитина виросла здоровою, щасливою й успішною, змогла досягти більшого, ніж він сам, навчилася краще розуміти людей та взаємодіяти з ними, але мало хто замислюється про те, наскільки важливу роль у всьому цьому відіграє вміння дитини говорити правильно і красиво.

На жаль, останнім часом таке явище, як розлади мовлення й уповільнення мовленнєвого розвитку дитини, трапляється дуже часто. Це, безумовно, ускладнює її комунікації в соціумі, а згодом може позначитись на соціальній адаптації й успішності вже дорослої людини. Тому дуже важливо якомога раніше звернути увагу на подібні розлади в малюка й запобігти їхньому розвитку.

Фахівці й батьки мають докласти чимало зусиль, щоб мовлення дитини розвивалося правильно та вчасно.

Саме тому у нас з’явилася серія посібників «Розмовляємо правильно» для домашніх завдань з розвитку мовлення дітей дошкільного віку.

Кожен посібник виконаний у формі робочого зошита для занять батьків із дітьми у співпраці з логопедом. Містить різноманітні завдання, які допоможуть подолати мовленнєві вади і закріпити правильну звуковимову дітей.

Правильне мовлення є однією з передумов гармонійного розвитку дитини. Від нього залежить не тільки успішність її навчання в школі, а й уміння спілкуватися з однолітками та дорослими. Чітке, розвинене мовлення надає дитині широкі можливості у пізнанні навколишньої дійсності, активного психічного розвитку.

Тож скоріше замовляйте наші посібники та допоможіть дитині подолати мовленнєві порушення.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!