Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Як розповісти дітям про гроші за допомогою ігор?

Як розповісти дітям про гроші за допомогою ігор?

Усі ми знаємо про важливість фінансової грамотність в житті. І дуже прикро, що в молодших класах нічого не викладають про те, що таке гроші, звідки вони беруться і як з ними потрібно поводитися.

Тому саме батьки повинні ознайомити дітей з корисною інформацією, пов’язаною з фінансами. Це допоможе уникнути помилок попередніх поколінь і дозволить жити в матеріальному благополуччі.

Які прийоми можна використовувати, щоб привчити дітей до грамотного поводження з грошима? Дізнаєтеся завдяки книзі «Як розповісти дітям про гроші. Книга для батьків: 100 домашніх ігор і практик».

Видання розраховане передусім на турботливих татусів, адже хто, як не чоловік, є опорою і відповідальний у сім’ї за фінанси.

Насамперед батько своїм прикладом впливає на фінансову поведінку дітей, саме він формує покоління споживачів, інвесторів або «накопичувачів».

З нашої книги ви неодмінно дізнаєтеся:

  • як вести сімейний бюджет;
  • як заощаджувати;
  • як будувати фінансові стосунки з родичами;
  • як забезпечити фінансову безпеку.

Поспішайте замовити книгу «Як розповісти дітям про гроші. Книга для батьків: 100 домашніх ігор і практик». Не втрачайте можливості навчити дітей правильно розпоряджатися грошима!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!