Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Яку методику для розвитку дитини обрати?

Кожна сім’я хоче виростити здорову, розумну, щасливу дитину. Щоб досягти цієї мети, потрібно докладати певних зусиль для гармонійного розвитку дитини. У світовій практиці існує чимало методик, автори кожної з них упевнені в ефективності власних методів.

Але чому всі ці методики такі різні та їх так багато?

Справа в тому, що і діти, і їхні батьки дуже різні, і те, що підходить для одних і добре ними сприймається, для інших може виявитися зовсім неприйнятним.

Щоб зрозуміти нюанси, а також вибрати найбільш доцільну методику, рекомендуємо ознайомитися з книгою «Справочник по методикам развития».

Видання містить не тільки опис самих методик, але й аналіз того, для яких мам підходить кожна. Також у книзі розглянуто переваги кожної методики, з якими труднощами можна зіткнутися в процесі її використання. Кожен розділ, присвячений окремій методиці, містить відгуки мам, відповіді на актуальні запитання.

Навіть якщо ви не плануєте самостійно займатися з якої-небудь з методик, то книга допоможе усвідомлено вибрати групу для занять, зорієнтуватися в наявних напрямах і літературі за темою раннього розвитку дитини.

Замовляйте книгу і виховуйте дитину гармонійно!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!