Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

4mamas Новини Замовляйте найкращі книги для підлітків зі знижкою 20%

Замовляйте найкращі книги для підлітків зі знижкою 20%

Лише з 1 по 15 серпня!

Книга  “Як перетворити $100 на $1 000 000”.

Ця книга не є тими теоретичним талмудом, від якого дитина втече. Вона написана «мовою підлітків», веде із ними бесіду, наче добрий друг. Усе це підкріплюється яскравими ілюстраціями, історіями успіху відомих людей, а також місцем для власних нотаток, щоб одразу розпочати свій шлях до мільйона!

На сторінках цієї книги знайдуть методики і бізнес-схеми, які навчать ЯК:

 • правильно визначати фінансову мету;
 • заробити гроші;
 • створювати бюджет;
 • розпочати власний бізнес;
 • навчитися заощаджувати.

Тисячі схвальних відгуків від батьків та дітей піднесли цю книгу до списку бестселерів дитячої бізнес-літератури! Рекомендовано для дітей від 12 років.

 

Енциклопедія дорослих запитань у коміксах!

Хлопці та дівчата, які дорослішають, щодня дізнаються про нові поняття та «правила» зовнішнього світу. У новинах по телебаченню та в інтернеті лише повідомляють про війни, насилля, порушення прав людей та цінностей. У цьому коловороті подій у молодших підлітків постає одне питання: «Чому так?».

Ми пропонуємо вашій увазі унікальну енциклопедію у коміксах.
«Чому?» містить огляд 62 найактуальніших ситуацій сучасності, що стосуються:

 • взаємин з батьками, друзями та протилежною статтю;
 • прав людини та загальнолюдських цінностей;
 • емоцій та почуттів, моралі та етики;
 • глобальних проблем: забруднення екології, тероризм, вимирання тварин тощо.

А щоб читання було цікавим та захопливим, до енциклопедії додали родзинки у вигляді коміксів, що супроводжують кожне «Чому?». Герої коміксів — троє найкращих друзів: Бонавентура, Емільєн і Жюлі, які допоможуть своїм читачам разом знайти відповіді на важливі запитання.

Енциклопедія корисна також для батьків, адже її можна використовувати як діагностику інтересів дитини: обирайте тему, яка цікава, читайте разом пояснення та обговорюйте у колі родини.

Книга рекомендована для хлопців і дівчат від 9 років.


«Хлопці чудові» — енциклопедія для хлопців від 10 років!

Діти ростуть дуже швидко… Колись ваш малюк лише робив перші кроки, а зараз із друзями цілими днями ганяє м’яча на подвір’ї. Він зростає… А разом із віком зростає та змінюється його тіло, змінюється його ставлення до навколишнього світу, взаємини із родиною, друзями та дівчатами.

У цей час у хлопця, який наближається до підліткового віку, виникає чимало питань, які він часто соромиться поставити батькам.

 • Як змінюється моє тіло?
 • Що таке статеве дозрівання та як воно відбувається?
 • Як стежити за гігієною та здоров’ям?
 • Як обрати свій стиль одягу?
 • Чому потрібно слухати батьків?
 • Ким я хоче бути у майбутньому?

Книга написано просто, з гумором та зрозумілою для сучасного підлітка мовою.
«Це здорово — вирости. Ти належиш до покоління Міленіум, народжених у новому тисячолітті… Класно, чи не так? І крім того, у тебе все життя попереду. Ціле життя, щоб розпочинати, уявляти, винаходити, досліджувати… Дуже хвилююче, так?!

Отже, став ногу під лінією і… один, два, три, готові, помчали!»
Кожна тема доповнена гумористичними й життєвими ілюстраціями, що перетворять читання (яке хлопці не дуже полюбляють☺) на цікаве та корисне проведення часу.

Книга «Хлопці чудові» також буде корисною для батьків. Вона допоможе зрозуміти, що хвилює дитину, як вона змінюється, як вибудувати нову лінію виховання згідно з особливостями підліткового віку. Рекомендовано для хлопців від 10 років.

Замовляйте та подаруйте дитині цінного порадника, що допоможе пізнати нового себе!Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!