Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Зниження ціни на ілюстровані словники для НУШ!

Поки навкруги ціни зростають, ми їх знижуємо ☺
Ілюстровані словники для 1-4 класів НУШ тепер на 30% дешевше!

«Ілюстрований словник синонімів, антонімів. 1–4 класи»

Посібник складається з двох розділів — словник синонімів та словник антонімів. До кожної словникової статті запропоновано правильне написання слова та його трактування, щоб учням було краще зрозуміти відмінності лексичних значень слів.

У цьому словнику подані також слова, які не належать до активної лексики сучасної української мови (діалектизми, застарілі та просторічні слова), але трапляються в дитячій художній літературі.

Користуючись словником, школярі розширять свій лексичний запас, удосконалять культуру усного та писемного мовлення, навчаться доречно використовувати необхідні слова.

«Ілюстрований словник-помічник з української мови. 1–4 класи»

Які поміж поданих слів, записані правильно, а які — ні: духмяний, м’ята, прив’язати, свято, морквяний, жабячий, б’ється, мавпячий, п’ятка? Молодшому школяру допоможе цей словник. У ньому зібрано близько тисячі слів.

Кожна словникова стаття містить:

  • пояснюване слово в початковій формі;
  • інші форми вживання цього слова;
  • позначення наголосу;
  • наведено приклади вживання слова в реченні.

У словнику також трапляються омоніми. До кожного з таких слів подано окрему статтю.

Замовляйте ілюстровані словники для початкової школи за новими зниженими цінами!Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!