До 10 травня купуйте за 280 грн (замість 350 грн).

Як м’яко говорити з дітьми про важкі воєнні часи, вимушене переміщення, розлуку з рідними, втрату домівки? Як розвинути у дитини стресостійкість та впевненість Пропонуємо це зробити зрозумілою для дитини мовою — мовою ігор та казок.

Ця книга — не просто збірка казок про наше воєнне сьогодення. Це «казка в казці» — у ній звичайна матуся розповідає своїм дітям чарівні оповідання, за допомогою яких говорить з ними про нову реальність, пояснює складні речі та підтримує промінчики надії й сподіванняу дитячих серцях.

Разом із казками у книзі є корисні прийоми, вправи та ігри, що допоможуть дитині:

  • упоратися з тривогою, стресом та страхами, керувати власними емоціями;
  • опанувати техніки розслаблення та позбавлення м’язового напруження;
  • позбутися поганих думок і негативних емоцій;
  • контролювати, зупиняти та відганяти від себе погані негативні думки;
  • бути більш впевненими у собі та вірити в краще майбутнє.

Книжка буде корисною не лише дітям, але й для їхніх батьків. Її варто читати та обговорювати разом, вона цікава для розвитку навичок життєстійкості, стресостійкості, емоційного інтелекту дітей.

«Казка у казці» написана авторкою двох книг з казкотерапії, професійним психологом з Харкова під час війни. Перша казка «Про незламних ульфів» народилася у підвалі будинку Харкова під час майже цілодобових обстрілів у перші дні війни. Ідеї для наступних двох казок з’явилися на світ у переповненому та темному вагоні евакуаційному потязі «Харків-Львів».

На сторінках книги ви познайомитеся з героями, які люблять свою Батьківщину та захищають її від злих сил, борються з магами війни та негоди. Ви зустрінетесь з персонажами, які вірять в перемогу добра над злом. Поринете у цікаві пригоди, де герої долають труднощі й загартовують свій характер, стають більш стійкими до випробувань, допомагають іншим, вчаться спілкуватися та вірити в себе. Ви отримаєте відповіді на безліч своїх запитань. А ще на вас чекають цікаві, корисні ігри-вправи.

Замовляйте книгу антистеросвих казок, яка допомагає вірити у краще в ці складні часи.