До 31 січня купуйте книгу за акційною ціною!

Вираз «вийти із зони комфорту» сьогодні звучить так часто, що здається, ніби й «зони комфорту» вже не існує. За останні декілька років ми стикнулися зі стількома непередбачуваними подіями, що здається взагалі почали забувати, що значить ця стабільна зона комфорту. І кожному з нас у швидкоплинній ситуації доводиться повсякчас перебудовуватися, адаптуватися.

Психологи говорять про важливість формування в дітей навичок адаптивності — здатності швидко підлаштовуватися, розуміти й приймати нові умови, уміти коригувати свої дії за нових обставин. А вміння адаптуватися тісно пов’язане з такими поняттями як «гнучке мислення», «стресостійкість», «прийняття нового».

Книга «Усе про адаптація дитини в нових умовах» розповість про:

  • самооцінку й розвиток комунікації дитини, а також їхній вплив на її життєстійкість;
  • адаптацію у новому колективі: садочку, школі, новому класі, виступі перед аудиторією;
  • допомогу прийняти сімейні обставини: розлучення, втрату близьких.

+ Ми додали важливий розділ: як допомогти собі та дитині прийняти нові реалії воєнного та післявоєнного життя.

 

У останньому розділі психолог дає рекомендації щодо того, як прийняти те, що відбувається: переїзд до іншого міста/ країни, новий колектив у житті дитини, інша мова (якщо ви виїхали за кордон). А також про повернення додому та адаптацію до «старого» нового місця.

Дорослі, які уважно прочитали цю книгу, зроблять крок до розвитку власних здібностей і допоможуть своїм дітям не просто вижити в складному світі, а й жити в ньому, радіючи, мріючи і домагаючись високих результатів, стаючи сильнішими й успішнішими, будучи при цьому щасливішими та гармонійними.

Замовляйте книгу та дізнавайтеся як полегшити період адаптації дитини в нових умовах та при будь-яких обставинах!