Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

5 способів, як зайняти дитину на дачі, аби вона не заважала, а допомагала

«На дачу з дітьми 3–5 років? Ніколи!» — вигукне більшість дачників. Адже вони або мали досвід перебування на дачі з дітьми та втомилися за день так, як не втомлюються від саджання 40 відер картоплі, або наслухалися від знайомих подібних історії, тому намагаються поїхати на дачу лише без дітей. Але ж у всіх по-різному. Ось ситуація — на дачі дитина та дорослі. Як зайняти малюка, аби він не заважав, а навіть зміг чимось допомогти?
1. Розкажіть дитини про рослини, що ростуть на дачі. Не варто відразу змушувати малюка поливати грядки. Зацікавте: «А ти знаєш, навіщо моркву та капусту необхідно поливати та обробляти землю від бур’янів? Ось уяви, якщо матуся ніколи не підрівнюватиме волосся та робитиме собі зачіски, що буде? А якщо тато не буде купатися, а очікуватиме, коли піде дощик і митиметься лише під дощем?» Напевно, дитина посміхнеться та інакше почне дивитися на всю роботу на дачі.

2. Залучайте дитину до справжньої праці. Скажіть: «Зараз трохи попрацюємо, а потім підеш гратися!» Не слід дитину перевантажувати, достатньо їй вирвати трохи травичку, полити невелику грядку чи кілька хвилин покидати картоплю у лунки. Якщо бачите, що дитина втомилася, їй спекотно, вона нервує та не хоче нічого робити, укладіть її спати та й самі трохи відпочиньте.

3. Візьміть для дитини із собою гамак чи намет. Гамак — це корисна річ не лише для маленьких, але й для дорослих. Адже завжди можна відпочити та погойдатися, милуючись небом. Намет стане в пригоді для ігор, адже діти люблять домівки, якщо облаштувати його у зручному місті, можна провести там не лише денний сон, але й нічний.

4. Дозвольте дитині зробити свою клумбу або грядку. Для маленьких можна із травички, паличок, що дитина буде встромляти в землю та поливати зі свого іграшкової поливальниці. А дитині старшого віку запропонуйте посадити справжню петрушку чи якісь квіточки. Через деякий час, коли вона приїде на дачу, побачить, як виросли її рослини. Це один зі способів прищепити любов до флори.

5. Візьміть для дитини із собою крейду. Дозвольте дитині розмалювати ворота чи гараж, а потім змийте разом усе водою зі шланги. Дитина отримає шалене задоволення, адже можна робити те, чого не дозволяють удома.
Через деякий час, якщо ви візьмете до уваги ці поради, ваш малюк залюбки буде їхати на дачу та із задоволенням чекатиме наступної поїздки. А згодом стане відмінним помічником.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!