Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

5 важливих критеріїв для вибору розвивального центру

До вибору центру розвитку для своєї дитини варто поставитися досить серйозно. Адже це перший заклад, у якому дитина познайомиться з першими «учителями». Саме від них залежить ставлення дитини до навчання в подальшому житті.

1. Зручне місцезнаходження. Для дитини надто важливо, щоб ви не везли її через усе місто впродовж години на навчання. Дорога може бути втомливою, і малюк на заняттях буде незібраним, вередуватиме. Намагайтеся дібрати такий заклад, дістатися до якого можна було б не більше ніж за 20 хвилин.

2. Наявність послуг. Не довіряйте центрам, у яких обіцяють навчити вашого однорічного малюка розмовляти трьома мовами, рахувати й читати. Це не можливо, а якщо педагоги дійсно намагатимуться таким чином зробити з вашої дитини генія, то це навіть шкідливо. Усі заняття для малих «учнів» повинні проводитися в ігровій формі. До того ж, поцікавтеся, за якою методикою дітей навчають. Їх може бути кілька, але вони мають бути чітко окресленими і відповідати віковим особливостям.

3. Матеріально-технічне наповнення та тривалість занять. Зверніть увагу на іграшки, ігри та посібники, за якими проводяться навчання. Поцікавтеся, скільки триває заняття і яка кількість дітей у групах. Їх не має перевищувати 6 чоловік, а заняття не повинні тривати довше ніж 30 хвилин. Перевагою буде послуга «пробного заняття».

4. Познайомтеся з педагогами заздалегідь. Оцініть зовнішній вигляд, охайність і манеру спілкування. Не соромтеся попросити диплом і поцікавитися про освіту. Пам’ятайте, що заняття різного профілю повинні проводити різні спеціалісти.

5. Оцініть чистоту приміщень. У кімнатах повинно бути чисто, добре провітрено і достатньо зволожене повітря.

Перед тим, як віддати дитину на навчання, запитайте себе, кому більше потрібен цей розвивальний центр — вам чи дитині, і чого ви очікуєте від цих занять. Якщо ваша дитина тягнеться до дітей, випереджає у розвитку своїх однолітків, її цікавить усе нове, вона не боїться залишитися з чужими людьми, то, мабуть, дійсно, їй потрібна «додитсадкова» освіта. Але якщо дитина замкнена, боязка, то розвивальний центр навряд чи розв’яже цю проблему.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!