Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

6 простих способів додати овочів і фруктів у раціон дитини

Діти не прагнуть замінити шоколадну цукерку на корисну морквину. Наполягати не слід, бо якщо годувати «правильним» силоміць, малюк лише зненавидить таку їжу. Пропонуємо низку хитрощів, що допоможуть зацікавити малюка і нагодувати корисним без надзвичайних зусиль!

  1.     Вода з фруктами. Діти люблять соки, тому варто цим скористатися. Заповніть склянку водою, а для поліпшення її смаку додайте туди шматочки різних соковитих фруктів: яблука, ананасу, полуниці тощо. Головне — щоб кольори були яскравими. Можна приготувати й овочевий «напій», додавши огірки, броколі.
  2.     Мікс або коктейль. Змішуйте натуральний йогурт з фруктами й отримуйте смачний коктейль! А якщо додати у нього кукурудзяних чи вівсяних пластівців, така страва стане повноцінним сніданком або вечерею.
  3.     Власне приготування — ключ до успіху. Малята неймовірно пишаються залученням до «дорослої справи» на рівних: Я! САМ! ЗРОБИВ! І якщо дитина сама обрала в магазині фрукт чи овоч, сама його приготувала — звісно, вона ж його і скуштує.
  4.     Яскравий холодильник. «Чого очі не бачать, того серцю не жаль», — каже народне прислів’я. Тому приберіть з холодильника шкідливі ласощі та заповніть полиці яскравими фруктами! Червоні помідори, зелені огірки та салатне листя, блискучі яблука, насичено-рожевий редис, оранжева морква… Таке кольорове розмаїття напевно привабить малюка!
  5.     Старі страви з нових складових. Трішки винахідливості та рецептів з інтернету — і виявиться, що звичні страви можна приготувати з овочів. Пюре можна приготувати не тільки з картоплі, але й з кучерявої капусти, і з зеленого горошку. А традиційні спагеті спробуйте замінити на спагеті-сквош з гарбуза!
  6.     Фруктові чіпси. Вони значно корисніші за картопляні, не менш смачні — навіть дорослі не відмовляться ними поласувати! Для приготування слід тоненько нарізати груші, яблука, банани чи ківі, викласти на пергамент і посушити в духовці 80–100 хвилин при температурі +70 °С. Усе!


Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!