Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

6 способів спілкуватися з дитиною по-справжньому

Чимало батьків увечері дуже втомлені. Але дитина зростає швидко, щороку дедалі менше часу перебуватиме в сімейному колі. Як же насолодитися кожною миттю спілкування з дитиною?

Гуляти перед сном

Це найкращий засіб розслабитися та впорядкувати думки після складного дня. Не беріть із собою речей, що можуть відволікати від діалогу: іграшок, гаджетів, м’яча чи іншого спортивного інвентаря. Зосередившись на повідомленнях дитини, ви зможете поговорити справді душевно.

Улаштовувати тематичні вечері

Навіть просто зібратися всією сім’єю на вечерю вже чудово. Але значно захопливіша вечеря тематична: один день — мексиканська кухня, інший день італійська, японська… Дитина із азартом та задоволенням візьме участь у підготовці, й точно не спізниться до незвичайної вечері! А під час підготовки легше поділиться своїми враженнями від дня та цікавими історіями.

Частіше ходити пішки

У швидкому темпі міського життя батьки з дітьми часто обирають проїхати одну-дві зупинки на громадському транспорті. Але якщо до гуртка, дому бабусі чи найближчого парку можна дійти пішки, краще так і зробити. І в цей час говорити з дитиною про будь-що: фільми, які плануєте переглянути, спорт, природу навколо…

Лагодити речі разом

Важливо привчати дитину до думки, що у дорослому світі потрібно докладати зусилля до того, щоб речі працювали. Звісно, від малюка під час виконання справи клопоту більше, ніж допомоги, але все одно кличте його під час лагодження кранів, вмикачів та іншого дрібного ремонту.

Грати у дитячі ігри

Спочатку у ляльок чи солдатиків, пізніше у комп’ютерні — це точно краще допоможе зрозуміти світ дитини. Чимало ігор розраховані на двох гравців.

Вигадати традиції

Наприклад, традицію щонеділі пекти фірмове домашнє печиво та пити чай з ним на балконі. Зрозуміло, сенс не в їжі, а у спільно проведеному часі. І багато років потому дитина пригадуватиме аромат того печива як запах дитинства і щасливих годин.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

 Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!