Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

7 найкорисніших продуктів для організму людини

7 найкорисніших продуктів для організму людини

1. Коричневий рис. Цей продукт містить вуглеводи. Вони дуже важливі для підтримання енергетичного рівня. Не забувайте і про інші продукти з цілісного зерна: хліб і каші, що містять багато волокон. Це допоможе знизити рівень холестерину, зменшити ризик серцево-судинних захворювань, раку прямої кишки, каменів у жовчному міхурі, діабету й ожиріння. Ці продукти також життєво важливі для здоров’я кишечнику.

2. Курячі яйця. Яйця є джерелом білка і лютеїну, який захищає очі від катаракти. Дослідження дають підставу вважати, що вони запобігають утворенню тромбів, знижуючи ризик інфаркту й інсульту. За даними недавнього дослідження, споживання 6 яєць на тиждень знижує ризик виникнення раку молочної залози на 44 %. Сьогодні дієтологи вважають, що вживання 1–2 яєць щодня не підвищує рівня холестерину, оскільки організм сам виробляє холестерин із насичених жирів, й не одержує його з багатими на холестерин продуктами, до яких належать яйця.

0_1f19e1_a9d91ec3_orig

3. Молоко. Молоко містить такий важливий елемент, як кальцій, що необхідний для кісток. Особливо корисним є знежирене коров’яче молоко. Пийте щодня дві склянки такого молока або введіть до свого раціону знежирені йогурти й багаті на кальцій фрукти.

1792461

4. Шпинат. Шпинат — джерело заліза, вітамінів C, A, K та антиоксидантів, що допомагають нам захиститися від інфаркту та інсульту. Шпинат захищає від раку прямої кишки, остеопорозу та артритів. Як і яйця, він багатий на лютеїн, що є корисним для очей.

Fresh spinach iin a wooden bowl on a cutting board

5. Банани. Ці жовті плоди у великій кількості містять калій, який необхідний для тканин м’язів, зокрема серцевої. Також банани допомагають знизити артеріальний тиск, є джерелом волокна, що запобігає серцево-судинним захворюванням, й також нейтралізують кислоту, тому корисні для лікування печії. Джерелами калію є також сочевиця, сардини і курага.

1430213285_banan-1

6. Лососина. Вона багата на жири групи omega-3, знижують рівень холестерину, що захищаючи від деяких видів раку і запобігаючи утворенню тромбів. Дослідження свідчать, що лососина полегшує депресивні стани і запобігає втраті пам’яті. Вона містить нікотинову кислоту, яка, за деякими даними, захищає від хвороби Альцгеймера.

riba

7. Чорниця. Чорниця містить антиоксиданти, що допомагають запобігти катаракті, глаукомі, розширенню вен, геморою, виразці шлунка, серцево-судинним захворюванням і раку. Чорниця допомагає зменшити порушення діяльності мозку після інсульту і пом’якшує запалення травного тракту, допомагаючи упоратися з розладами шлунка.

chornitsya4Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!