Більшість сьогодні звикли нарікати: «Справжніх чоловіків не існує! На кого схожі хлопці?» Хочеться поставити зустрічне запитання: «А хто виховав цих чоловіків?!» Матусі, бабусі, може, й татусі, які також звикли, що за них завжди все вирішують жінки. Що робити, аби не виховати жінкоподібного хлопця? Яких правил дотримувати, аби в сім’ї виріс справжній чоловік?

1. Навчіть сина висловлювати свої емоції.

 

Інколи дитина починає істерику на рівному місці, репетує, плаче, а здається нібито без причини. Допоможіть їй розібратися у своїх почуттях.

2. Навчіть сина бути інтелігентним, добрим й чуйним.

 

Хлопець має зрозуміти, що він не завжди повинен бути стриманим та грубим. Вияв ніжності до близьких, до жінок ніколи не завадить. Розкажіть, як це важливо бути ніжним та навчитися розуміти інших, ставати себе на їхнє місце.

3. Підтримуйте сина у всьому, що він починає робити.

 

Хоче син збирати колекцію камінців та мушлі, допоможіть йому в цьому: придбайте спеціальні випуски журналів, з колекцією камінчиків, що потрібно назбирати протягом року, або влітку назбирайте на морі мушлі.

4. Навчіть сина стежити за собою та готувати.

 

Найпростіші речі: умиватися,  одягатися зі смаком, своєчасно змінювати шкарпетки. На жаль, уже дорослими деякі чоловіки цього не вміють робити. Ви ж не хочете, щоб серед них опинився ваш син? А вміння приготувати декілька страв ще жодному чоловікові не завадили. До того ж він ніколи не залишиться голодним.

5. Зробіть так, аби у сина були гідні приклади для наслідування серед чоловіків.

 

Залишайте синові час на чоловічі справи, коли він зможе спілкуватися з батьком, дідусем, старшим другом чи братом.

6. Зробіть так, аби у сина був гідний ідеал серед жінок.

 

Станьте цим ідеалом для сина. Розмовляйте завжди з ним про красу та любов.

7. Заохочуйте до самостійності.

 

Запевніть його, що він упевнена у собі особистість й завжди зможе впоратися з будь-чим. Спочатку він самостійно зможе піти до магазину та винести сміття. Потім — проїхатися в транспорті та сам відвідати розвивальні або спортивні заняття. А згодом навчиться самостійно заробляти гроші та ініціюватиме особистий заробіток.

8. Навчіть сина гарних манер, а також допомагати людям, особливо жінкам.

 

Ваш син повинен без нагадування подати руку вам (іншим жінкам), коли виходите з автобуса, допомогти з важкою сумкою чи подати пальто в приміщенні. Нехай він ще не зможе вам допомогти надіти його, але він повинен знати такі тонкощі, коли почне залицятися до представниць слабкої статі.

9. Відповідайте завжди на будь-які запитання сина.

 

Не знаєте відповіді, інтернет допоможе. Можна навчити сина користуватися голосовим пошуком. Або разом із дитиною дізнатися про нові факти.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: