Прикмети — це не тільки забобони, але й народна мудрість, відшліфована століттями. У цій статті ми з’ясуємо, до чого варто дослухатися, а на що краще не звертати увагу.

Здоровий глузд доводить, що зв’язок між подібною роботою та проблемами трохи інший. І шиття, і в’язання є сидячою працею, що спричиняє застій крові. Тож виконувати подібну роботу, звісно, можна, але слід чергувати її з руховою активністю.

Життєвий досвід не виявляє зв’язку між підстриганням та протіканням вагітності, натомість фарбування краще відкласти, або ретельніше підходити до вибору засобу: обирати фарби без аміаку або хну.

Якщо ви купили речі в інтернет-магазині, або просто йшли повз вітрини і не втримались від купівлі надзвичайно милої дитячої кофтинки — це не гріх! Некорисно бігати крамницями, проводити через покупки багато часу на ногах, у місцях скупчення людей.

Цілком доцільна прикмета: під час розвішування доводиться багато разів нахилятися, підіймати руки вгору тощо. Ці рухи підвищують тонус матки, що спричиняє проблеми у перебігу вагітності. Під час генерального прибирання, миття вікон чи розвішування білизни варто покликати когось на допомогу.

Кішки є переносником небезпечної хвороби — токсоплазмозу. Але для профілактики достатньо дотримувати звичайних правил гігієни та термічної обробки продуктів. Якщо у вас удома живе кішка, варто перевірити її здоров’я у ветеринара.

Від емоційного стану матері залежить і стан дитини, тому ця прикмета вельми доцільна. Наразі доведено, що дитина запам’ятовує інформацію ще у материнському лоні, тож варто пропонувати їй найкраще.

Прикмета для оточуючих — не можна сперечатися з вагітною жінкою, заздрити їй, відмовляти. Унаслідок вагітності емоційний стан стає нестабільним, тому ця прикмета також слушна, бо націлена на створення позитивного середовища.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: