Бути мамою — це важка праця, але вона ніколи не буває невдячною. Ти розумієш це тоді, коли твоя маленька дитинка, твоє рідне й дивовижне продовження тебе лежить у ліжечку й віддано дивиться у твої очі. Ти для неї — усе, її не можна зрадити, тому що вона довіряє тобі безмежно й повністю залежить від тебе.

Бути мамою означає вміти поступитися своїми бажаннями заради бажань іншої, такої беззахисної, істоти. Ви не зможете більше облишите все й піти з подругою в кафе або із чоловіком у кіно. Тому що тепер відповідаєте за свого малюка.

Бути мамою означає зуміти впоратися зі своїми емоціями й не сердитися на свого малюка, коли він не може заспокоїтися. А замість цього просто заспокоїти його й приголубити.

Бути мамою означає завжди вірити у свою дитину. Знати, що вона особлива, найкраща!

Бути мамою означає відгадувати й розуміти бажання свого малюка. І завжди намагатися їх виконувати, жертвуючи абсолютно всім!

Бути мамою означає закохатися у свого чоловіка, не за якісь романтичні речі, а за те, що він чудовий батько і йому личить ним бути.

Бути мамою означає завжди відчувати біль у серці під час перегляду програм про кримінал і дитячу жорстокість. Це одвічні думки про те, «як уберегти» свою дитину.

Бути мамою означає плакати від щастя, побачивши кожне нове досягнення свого малюка.

Бути мамою означає зрозуміти, нарешті, своїх батьків і вибачити їм усі свої дитячі образи. Зрозуміти всі їх заборони й усвідомити, що зі своєю дитиною поводитимешся так само.

Бути мамою — це робота щодня, але ти ніколи від неї не стомишся й ніколи не пошкодуєш про це!

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: