Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Чи потрібна підліткові кредитка?

Уважаєте, ваша дитина вже надто доросла, щоб мати власні гроші? Можливо. Але чи потрібні їй кредитні гроші? Як вплине на підлітка наявність кредитки і чи матиме від неї користь?

Ми завжди прагнемо найкращого для своєї дитини. Ми намагались її виховувати, дати освіту, зокрема фінансову. І можна навіть сказати, що досягли успіху. Ваш підліток уміло управляє своїми заощадженнями. Але відкривши йому рахунок, ми починаємо собі суперечити. Перший принцип фінансово-грамотної людини — ніколи не брати в борг.

Якою розсудливою не була б ваша дитина, але у підлітковому віці всі трохи навіжені та схильні до спокус. Кредитка цьому лише сприяє. Наявність доступних коштів розбещує, а про наслідки в такому віці мало хто розмірковує. Навіть якщо дитина і мала навички планувати витрати, з кредиткою вони можуть безслідно зникнути.

Підліток навряд чи переймається через те, що він ще не здатен погасити борг самостійно. Тому не варто давати картку дитині в такому легковажному віці.

З іншого боку, кредитка може навпаки виховати дитину. Але це тільки в тому випадку, якщо ви одразу повідомите, що не будете виплачувати борг і дитина повинна розраховувати на себе сама.

Кредитка може також допомогти виховати у підлітка силу волі та впевненість, адже постійна наявність грошей і вміння стримувати бажання щось на них придбати сприятимуть цьому.

Чи варто давати підліткові кредитку — це вирішують лише батьки. Якщо ви вирішите, що вона необхідна, ви все одно маєте провести бесіду щодо правильного її використання зі своєю дитиною.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

 



Зворотній дзвінок



    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!