Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Чим зайняти дитину влітку у великому місті: 6 крутих ідей!

Найпопулярнішим рішенням у питанні пошуку зайнять для дитини влітку вже багато років поспіль залишається квиток до дитячого табору, що батьки вручають своїй дитини наприкінці навчального року. Звісно це зручне рішення, якщо і мама і тато зайняті на роботі, а бабусі та дідусі з якихось причин не можуть приділити потрібної кількості часу дитині.

Але сьогодні існує багато цікавинок, здатних захопити хлопців і дівчат на 3 місяці літніх канікул на території міста. Ми підготували 6 найтоповіших ідей!

«Усі на скейт!»

Велосипеди, ролики, героскутери, скейти — це найкращі літні друзі дітей та підлітків у великому місті. Ваша дитина вже давно просить вас про скейт? Підписана на сотню YouTube каналів з трюками? Тоді облиште свій страх та зробіть найкращий внесок у захопливе проведення літа для вашої дитини. А щоб зайвий раз не хапатися за серце, подбайте про безпеку та купіть захисне обладнання. Шолом, наколінники та інші додаткові девайси — маст хев для зайнять екстремальним спортом.

Улаштовуємо квест!

Іноді дитина починає нудьгувати від того, що у своєму рідному місті знає кожне вуличку напам’ять, тому може пробігти там із заплющеними очима. Чому б не використати ці знання? Запропонуйте дитині влаштувати квест містом! Пропонуйте завдання таким чином, щоб була змога дізнатися щось нове:

 • де знаходиться пам’ятник Шевченко;
 • хто із відомих людей мешкав на цій вулиці;
 • коли був побудований найбільший у місті фонтан;
 • що було на місті старої булочної.

Нехай спочатку дитина запропонує свій квест друзям та родичам. Після цього можна скористатися поширеними нині інтернет-платформами, де кожен охочий може викладати і проводити свій авторський квест.

Подорож до центру Землі

Спуститися під землю можливо не лише на метро. На разі існують екскурсії, присвячені вивченню розташованих у місті та за його межами підземеллям, захованим руслам річок, старовинним колекторам, стародавнім цегляним кладкам та іншим місцям. Це не лише стане захопливою пригодою, але і збагатить дитину новими знаннями.

Але обирайте лише ті подорожі, що проводять професійні діггери, які підходять вашій дитині за віком. Улаштуйте канікули у стилі серіалу «Дуже дивні справи», але без загрози для життя.

Прокачай англійську!

Закінчуємо говорити про екстрим, тепер згадаємо про навички, заради яких не потрібно збивати коліна та спускатися під землю. Літо —це час  відпочинку. Але якщо математику можна згадати у перший тиждень занять, англійська мова потребує постійної невпинної практики.

Уважається, що літом найкраще займатися вивченням та вдосконаленням своїх мовленнєвих знань, але навчання має бути іншим, без безлічі вправ та виразів «Іванов, до дошки!». Наприклад, існують літні курси для дітей різного віку, де вони співають пісні, танцюють, вивчають цікаві факти, і все це англійською мовою. Удома можна займатися на спеціальних ресурсах, наприклад LinguaLeo, де розміщено багато відеоматеріалів, фільмів та серіалів англійською мовою, навчальних відео, ігор та лекцій. До того ж там запропоновані цікаві тренажери для відпрацювання окремих граматичних правил та збагачення словникового запасу.

У великих містах існують кінотеатри, де переглядають фільми та мультики англійською. Також можна відвідати виставу у театрі, дії якої відбуваються іноземною мовою.

Ідемо на майстер-класи!

Велике місто має величезну скарбницю під назвою «Майстер-класи». Якщо тільки поставити за метою, ви здивуєтеся безлічі пропозицій! Можна хоч щодня навчатися чогось нового:

 • готувати смаколики;
 • займатися флористикою;
 • програмувати власні ігри;
 • ліпити з глини;
 • робити зачіски;
 • готувати шоколадні цукерки;
 • варити каву та багато-багато іншого.

Усе, що потрібно, —запитати дитину, що її цікавить найбільше. Крім того іноді відбуваються безкоштовні зайняття, що влаштовують у міських парках та великих ТЦ.

Волонтерство

Діти дуже люблять бути потрібними, брати участь у якихось великих та значущих проектах. Волонтером зараз може стати кожен охочий, вони потрібні завжди і скрізь: на масових заходах (міських фестах, спортивних чемпіонатах і змаганнях, та ін.), в благодійних магазинах, зоопарку або притулку для тварин.

Так, годувати леопарда та подавати м’яч Мессі, можливо, одразу дитині ніхто не довірить, але потоваришувати з альпакою, єнотом чи маленьким цуценятком, узяти автограф у улюбленого гравця  чи іншої відомої людини вона напевне зможе.

Обирайте зайняття,зважаючи на те, чим ваша дитина цікавиться і що допоможе її розвитку. Корисних, безпечних та цікавих канікул вам і вашим дітям!

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

КНИГА ЗУСТРІЧЕЙ НАШОЇ РОДИНИ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ДОРОГАХ

 Зворотній дзвінок  Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!