Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Давайте не будемо соромитися своїх дітей

Якими є ваші дії, якщо дитина в істериці катається по підлозі у супермаркеті? 

Навіть уявити важко, скільки подібних ситуацій відбувається під час виховання. І ми хочемо порушити тему однієї важливої складової — навчитися почуватися комфортно в незручний момент. 

Ідеальних батьків не існує. Тому дуже важливо не виховувати дітей під тиском чужої думки. Потрібно дозволяти дитині відчувати те, що їй потрібно відчути, навіть якщо це сталося на людях і здається «не зручним» для оточуючих. Ще гірше, якщо при цьому повчати дитину словами: «Мені за тебе соромно!» або «Припини ревіти!». 

За день діти отримують та опрацьовують дуже багато інформації, але вони не знають, що робити з новими для них почуттями, які виникають у процесі пізнання світу. Необхідно заохочувати їх відчувати глибоко, відчувати усе, що їм дається, бо це нормально. Вас не повинно бентежити, коли дитина влаштовує істерику або кричить в автобусі. Ви — батьки цієї дитини, тому вас повинна турбувати лише вона, з усіма її почуттями та емоціями.

Нумо не будемо соромитися своїх дітей. Нам, швидше за все, варто бути добрішими і більш терпимими до самих себе. Якби ми могли виплеснути свої емоції, улаштувати істерику або розплакатися, коли нам це потрібно, ми відчували б більше радості та щастя. А це, погодьтеся, пішло б на користь усьому суспільству.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!