У цих фільмах розглянуто дивовижні історії, у центрі яких — стосунки мами й доньки. Теплі, складні, непередбачувані… Радимо до перегляду! Байдужими вони вас точно не залишать. 

Клуб радості та удачі (1993 р., Китай, США)

У центрі уваги фільму — 4 мами та 4 доньки. 8 трагедій та 8 історій зцілення. Фільм розповість історії сімей китайський емігрантів. Старше покоління продовжує жити за традиціями Китаю, натомість молоде покоління вже наслідує життя Америки. Непорозуміння між поколіннями та шлях до того, аби нарешті почути одне одного, — ось головна ідея цього фільму.

Мати і дитя (2009 р., Іспанія, США)

Сюжет фільму відкриває історію Карен. Вона не може забути, як зовсім юною народила і віддала свою дитину. Водночас в іншої дівчини Люсі інша проблема — вона не може завагітніти, тому серйозно замислюватися про усиновлення. А третя героїня Елізабет вагітна, але через постійні ігри з чоловіками, тепер не знає, як учинити… Історії про трьох жінок, про складність вибору та тягар наслідків. 

Мачуха (1998 р., США)

Фільм на 100 % передає усю глибину відносин між мамою та її дочкою-підлітком. Батьки Анни і Бена розлученні, а тато ось-ось одружиться з новою коханою. Вона робить усе можливе, аби привернути до себе увагу дітей, проте їхня рідна мама намагається цьому завадити. До певного моменту.

Мілдред Пірс (2011 р., США)

Історія жінки сильної, незламної, цілеспрямованої. Коли вона залишилась одна з двома дітьми, була змушена налагоджувати спочатку своє життя у важкі роки Великої Депресії. Як головна героїня впорається з усіма випробуваннями долі? Перегляньте цей міні-серіал! Він вас надихне!

Де завгодно, тільки не тут (1999 р., США)

Фільм, знятий за автобіографічною книгою Мони Сімпсон, рідної сестри Стіва Джобса, про яку він не знав майже 30 років. Це історія про прагматичну дівчину та її маму, яка постійно мріє. Складні, заплутані, але нерозривні відносини, історію яких має дізнатися кожна мама.

Білий Олеандр (2002 р., США)

Історія двох жінок — незалежних, творчих, тендітних. Заплутані та складні відносини, де мама не думає про доньку, зважившись на жахливий учинок, а донька настільки вперта, що ніяк не може її пробачити. 

Все ще Еліс (2014 р., США)

Еліс — лінгвіст. У її житті все складається добре, доки одного разу, під час власної лекції, вона не почала забувати слова. Їй ставлять діагноз — хвороба Альцгеймера. Боротьба за життя, повагу, розуміння. Це не просто драматична історія про хворобу. Це фільм про мотивацію та підтримку рідних, коли життя підносить непередбачуваний сюрприз.  

Друга частина добірки — у наступному пості!