Ми почали знайомити вас із фільмами, у центрі яких — взаємини мам і доньок. Наразі друга частина добірки, з не менш захопливими та емоційними історіями!

Мамма Mia ! (2008 р, Велика Британія, США, Німеччина)

Неймовірна музична комедія, що підзарядить вас гарним настроєм! Надихаючі пейзажі, чаруючі саундтреки, незвична історія. Дівчина Софі напередодні весілля вирішує знайти свого батька. Завдяки особистому щоденнику своєї мами вона дізнається, що у тієї було троє чоловіків. Усіх трьох вона і запросить на весілля. Чи знайде вона того, кого шукає? Дізнаєтеся після перегляду. 

Русалки (1990 р., США)

Це історія матері-одиначки та її доньок. Сюжет розгортається в 1960-х. Місіс Флекс звикла долати труднощі просто уникаючи їх. Понад 10 разів родина збирала речі та переїжджала у нове місто. Переживання доньки-підлітка, мрії молодшої Кейт, нові стосунки мами — і ось ціла історія, сповнена драми і комедії. 

Мій янгол-охоронець (2009 р., США)

Драматична історія, яка не залишить вас байдужими. Сім’я дізнається, що їхня донька хвора на лейкемію. Аби дібрати донора, який найкраще підійде їхній донечці, вони вирішують народити ще одного малюка. Молодша донька Анна у результаті все життя є донором своєї сестри, доки одного разу не вирішує подати у суд на своїх батьків, виборюючи право розпоряджатися власним тілом. Складна і болюча розповідь про те, як складно відпустити і як жити далі. 

Дівчата Гілмор  (2000–2007 рр., США)

Що б ви зробили у свої 16 рокі, аби дізналися, що вагітні? Серіал, який розкриває відносини мам і доньок просто приголомшливо! Головна героїня серіалу пішла з дому, народила дитину і виховала її однією з найрозумніших дівчат у школі. Історія падінь та злетів, яка вчить, що ніколи не можна зневірюватися, а слід будувати життя, про яке мрієте. 

Моя маленька принцеса (2011 р., Франція)

Фільм розповідає історію 11-річної дівчини, засновану на реальних подіях. Її мама — амбітна фотохудожниця. У свої юні роки вона вже вивчає основи еротичної фотосесії. Фільм залишить неоднозначне враження, проте його варто переглянути. 

Серпень (2013 р., США)

Головна героїня Вайолет — жінка з важким характером. Аби полегшити біль від її хвороби, вона вживає наркотики. Через них усі складнощі її характеру відчувають на собі чоловік, троє доньок та інші члени родини. Приголомшливий фільм із неймовірною грою акторів.

Джульєтта (2016 р., Іспанія)

Фільм показує сімейні взаємини, у яких є місце і любові, і злості, і переживанням. Кожен наш крок має наслідки. Головна героїня розшукує зниклу доньку. Але щоб вийти на її слід, вона повинна повернутися у свої минуле та проаналізувати свої вчинки, що призвели до її розлучення з дочкою.