Занедужала Маруся. Доктор прийшов і суворо наказав їй у ліжечку три дні лежати. А як отут влежиш? Усі бігають, граються. Засумувала Маруся, маму кличе: «Мамо, можна я встану?» «Ні, Марусю,— мама відповідає.— Краще три дні полежати, зате потім видужаєш. Ми з тобою краще пограємось,— так час швидше мине».

Гарний настрій — саме те, що потрібно малюкові, щоб скоріше одужати. Отже, потрібно настрій підвищувати. Влаштуйте для хворого невелику сімейну виставу.

Сімейна вистава

домашний спектакль

Зробіть зі штори імпровізовану завісу. З-за неї будуть виходити артисти: тато — фокусник, мама — жонглер, брат — вокальний виконавець. А тому, хто лежить у ліжечку, залишиться тільки плескати в долоні та одужувати.

Смугасті носки

У Вас знайдеться парочка яскравих носочків, які не шкода використати? Пришийте ґудзички-вічка або намалюйте їх фломастерами, одягніть по носочку на руку собі і малюкові та пограйтеся з ним у двох веселих черв’ячків. Поговоріть смішними голосами, розіграйте сценку.

Кінотеатр вдома

Перегляд телевізора на час доведеться відкласти, а от старі, всіма забуті діафільми знадобляться. Їх із задоволенням будуть дивитися не тільки ті, хто одужує, але й всі інші діти. Оберіть добрі та веселі казки, зробіть «затемнення», щоб видно було краще, та дивіться «кіно»!

Ляльковий театр

кукольный театр

Поставте поруч із ліжечком невеликий стільчик. Зараз ми влаштуємо справжній ляльковий театр. Малюкові повинно бути зручно і добре видно. Ляльки-рукавички або звичайні іграшки будуть улаштовувати спектакль. Розповідайте малюкові казку та показуйте дію за допомогою ляльок.