Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Ігри на складання і віднімання

Гра – простий і надійний спосіб, щоб навчити дітей рахувати.

«Один та один»

Потрібно десять м’яких іграшок. Поставте їх перед собою. Перша іграшка «робить крок уперед» і «каже»: «Я — один». Друга іграшка «робить крок уперед» і «каже»: «Один та один буде два». Третя іграшка «робить крок уперед» і «каже»: «Два та один буде три». І так далі. Під час гри дитина з’ясовує, що кожне подальше число утворюється з попереднього шляхом збільшення на одиницю.

«Скільки нас без одного?»

Іграшки «шикуються в ряд і перераховуються». «Нас десять»,— «каже» остання. Одна іграшка «йде». Скільки залишилося? Коли дитина відповість, «іде» наступна іграшка.

игрушки

«Пройди у ворота»

Іграшкам «роздають» картки з намальованими прапорцями (кружечками тощо). З кубиків будуються ворота, на які кладеться картка з числом. Кожна іграшка повинна «знайти» собі пару, причому таку, щоб у сумі число предметів (прапорців) дорівнювало числу над воротами. Наприклад, над воротами число 8. У зайчика три прапорці. З ним у парі має стояти ведмежа з п’ятьма прапорцями. Коли дитина добре опанує цю гру, картки з малюнками можна замінити на картки з цифрами.

«Трамвай»

Гра заснована на тому самому принципі. У трамвай номер 10 можуть сісти тільки ті іграшки, в яких сума прапорців на картках дорівнює 10.

«Добудуй потяг»

Потяг побудований із 3 вагончиків (кубиків), але начальник станції показує цифру 5. Скільки ще вагонів повинен приєднати до потяга машиніст маневрового тепловоза?

«Розформуй потяг»

Потяг складається із 5 вагонів. Його необхідно розформувати — поділити на два потяги. Як це зробити? Знайдіть усі можливі відповіді.

detsad-214145-1429292885

«Розміняй»

«Я прошу касира розміняти мені десять гривен. Як може розміняти касир цю купюру?» Знайдіть усі можливі відповіді.

«Скільки в другій руці?»

Загадайте дитині загадку: «У мене всього п’ять ґудзиків. У правій руці три ґудзики (покажіть). Скільки ґудзиків у лівій руці?» А зараз нехай дитина дасть завдання вам.

«Яке число я задумав?»

«Я задумав число (за спиною ви тримаєте табличку з числом). Ти вгадаєш, яке число, якщо правильно до семи додаси два. Яке число я задумав?»Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!