Дуже часто жінки бажають народити дитину, як-то кажуть, для себе, не перебуваючи у шлюбі. Або взагалі обійтися без чоловіка, застосувавши методи сучасної медицини, народжують дитину з пробірки. Це велика помилка, навмисне позбавляти сина чи доньку справжнього батька. Такі жінки ризикують народити на світ неповноцінну людину, яка матиме багато комплексів і неправильно налагоджуватиме стосунки з протилежною статтю.

Які функції в житті дитини виконує батько?

  • Батько — це відчуття захисту та повноцінності. Для дівчинки — це приклад її майбутнього обранця, для хлопчика — його самого у майбутньому. Батько захистить сім’ю, батько її забезпечить.  Без батька дитина почувається неповноцінною: «У Васі є батько, чому у мене немає? Де мій тато?»
  • Батько — це інша любов та інший погляд на світ. Татова любов не така, як материнська. Мати любить завжди: коли дитина погано поводиться та коли гарно, її любов до дитини абсолютна. Батько також любить завжди, але він здатен не виказувати своїх почуттів, його любов варто завойовувати. І якщо ти погано поводишся, ти можеш втратити на певний час його увагу, забезпечення та турботу.5

батько

 

  • Батько — це підтримка та справедливість. Тато може й суворіше наказати аніж мати, але таким чином загартовує нас до життя. Він навчає дитину того, що не завжди все буде по-нашому, існують правила сім’ї та життя. Чоловік — це голова в сім’ї. Саме він підтримає своїм словом, ділом, грішми, але ж він і встановить правила, які слід дотримувати.
  • Батько — це чоловік! Без чоловічого виховання жінка самостійно не здатна виховати справжнього чоловіка. Можна будь-скільки кричати: «Я йому і мати, і тато! Ми можемо впоратися і без чоловіка!». Проте, мати не зможе навчити хлопчика поводитися, як хлопчик, бо дитині потрібен приклад чоловічої поведінки, яку вона не може йому продемонструвати, просто тому, що вона жінка і поводиться по-жіночому. Нехай — це буде дідусь, вітчим, хрещений тато чи тренер з футболу. Хлопець регулярно повинен бачити чоловічий приклад поведінки!

Не даремно дитина з’являється на світ за допомогою участі жінки та чоловіка. У повноцінних сім’ях, де малюк відчуває любов і увагу матері та батька, син чи донька розвиваються краще, здебільшого не мають комплексів, у них спокійно минає перехідний вік і в майбутньому такі діти не мають проблем з іншими людьми, налагоджують свої стосунки з протилежною статтю за прикладом своєї родини.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: