Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Коли молода мати прагне встигнути все й одразу

Мати… Як багато в цьому слові! Проте материнство у багатьох, здебільшого молодих матусь, проходить за принципом постійного «розривання» між бажаним та реальним. Зазвичай мати хоче одне, а виходить зовсім інакше. Спочатку це приводить жінку в стан фрустрації, але потім кожна мить викликає посмішку, адже материнська любов здатна подолати всі труднощі.

Звісно, не у всіх матусь виникають такі емоції під час виховання дітей, але ми зараз про тих, яких, зазвичай, суспільство називає «недомамами». Яка вона сучасна матуся? Як може впоратися з нелегкими моментами материнства? Ось кілька жартівливих визначень повсякденного життя середньостатистичної молодої «недомами».

  1.     Сучасна мама — «дівчина краса».  Це коли новоспеченої матусі хочеться навіть із коляскою виглядати справжньою доглянутою жінкою, але в неї є час лише натягнути спортивні штани та недбало закрутити волосся на маківці.
  2.     Сучасна мама — «супергероїня». Це коли їй хочеться навіть узимку виглядати елегантною леді на підборах, але вона схожа на конячку, яка підіймається повільно на гірку із санчатами, на яких везе дитину.
  3.     Сучасна мама — «дівчина ніжність». Це коли дитина розірвала пакет із борошном посеред супермаркету, а матуся так лагідно кажеш: «Ой, що ж ти накоїв, мій маленький зайчику!», а, насправді, їй хочеться заголосити щодуху: «Ааааа! Пі-пі-пі!»
  4.     Сучасна мама — «місіс стриманість». Це коли доця вилила весь недешевий шампунь у ванну, аби утворилося багато піни, а матуся його купила за останні кошти, змахуючи з очей сльозу, шепоче: «Нічого страшного, маленька, купимо ще!».
  5.     Сучасна мама — «супер-домогосподиня».  Це коли пораючись по господарству доводиться долати перешкоди: посидіти в халабуді під столом, накритим ковдрою, пройтися по стільцях та урятувати кота, якому вигадали чергове випробування.
  6.     Сучасна мама — «жінка-альтруїст». Це коли мамі хочеться сходити в салон краси або придбати собі нову спідницю. Замість того вона йде у торговельно-розважальний центр на шоу мильних бульбашок і купляє нову, п’яту дитячу шапочку.
  7. Сучасна мама — «бізнес-леді». Це коли вона не фарбує нігті за кермом, а везе повну машину дітей до дитячого садочка. Запізнюється на роботу, водночас постійно дзвонить робочий  телефон, а вона не може відповісти, бо дітей ще не передала вихователеві.
  8.     Сучасна мама — «кохана жінка». Це коли матусі хочеться цілуватися з чоловіком, улаштувати романтичну вечерю, сходити в кіно. Але часу вистачає лише на цілування сідничок немовляті, вечері на кухні та сну під якийсь фільм, бо сил переглянути його повністю бракує.

Але незважаючи на всі ці невідповідності бажаного та реального, зазвичай жінка почувається щасливою матусею. Час мене і з ніжним тремтінням у серці будуть згадуватися в пам’яті усі ці моменти материнства. Будьте, справжніми матусями!

 Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!