Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Кожен з нас талановитий, або Що нам відомо про інтелект? Частина 2

Продовжуємо серію статей про типи інтелекту за теорією психолога Говарда Гарднера. 

Міжособистісний тип інтелекту

Діти-комунікатори. У них гарно розвинена емпатія. Вони відчувають стан та настрій інших, уміють цим оперувати задля вдалого налагодження контакту. Вони від природи є лідерами, довкола них завжди багато дітей. Вони є душею компанії. Завдяки розвиненій емпатії можуть підтримувати та допомагати іншим. 

Такі діти мають неймовірну харизму! Вони майстерно вміють задіювати всілякі вербальні й невербальні методи для досягнення бажаного: жести, слова, тіло. 

Міжоособистісний інтелект притаманний ораторам, менеджерам, педагогам, дипломатам, бізнес-тренерам, політикам, директорам, парламентарям. 

Тілесно-кінестетичний тип інтелекту

Рухливі, з гарною координацією рухів, розвиненою тактильною пам’яттю та жестикуляцією — це все про дітей із вираженим тілесно-кінестетичним інтелектом. За допомогою свого тіла вони передають емоції, взаємодіють з навколишніми об’єктами, виконують поставлені завдання. 

На інстинктивному рівні такі діти обожнюють займатися спортом, їм подобаються фізичні навантаження. Тренер, який буде авторитетом та наставником, неодмінно допомагатиме такій дитині досягати успіху. Суперництво та конкуренція — це найкращі стимули для розвитку їхніх здібностей. А ось поразки вони сприймають гостро, тому у такі моменти потребують підтримки та похвали. 

Тілесно-кінестетичний інтелект притаманний спортсменам, акторам, артистам, танцюристам, скульпторам, хірургам, механікам, ремісникам.   

Візуально-просторовий тип інтелекту

Ваш малюк обожнює малювати та мріяти? Тоді він належить до прекрасної й чуйної половини людства, з вираженим візуально-просторовим інтелектом. Такі діти спритно орієнтуються в просторі. Вони легко сприймають інформацію візуально через форми, кольори, лінії. Малювання, моделювання та проектування — їхні улюблені заняття. Діти з таким типом інтелекту вміють зчитувати інформацію зі схем, діаграм та карт.

Щодо професії, то люди з цим типом інтелекту стають чудовими інженерами, дизайнерами, скульпторами, архітекторами, винахідниками мультиплікаторами.

Натуралістичний тип інтелекту 

Відчувати гармонію з природою, «спілкуватися» з птахами та рослинами, дружити з усіма тваринами — це  про дітей із натуралістичним типом інтелекту. Вони охоче вирощуватимуть квіти, доглядатимуть свійських тварин, вивчатимуть різних комах.

Ветеринар, археолог, еколог, геолог, сейсмолог, генетик — чудові професії для людей із природничим типом інтелекту.

Остання частина серії вже незабаром! 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

 Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!