Дедалі більше наше серце лине до українського контенту. У кожній пісні, фільмі та книжці передаються наша культура, цінності, автентичність. Ми хочемо поділитися з вами добіркою мультфільмів від українських творців. Переглядайте разом із дітьми та насолоджуйтеся рідним українським контентом.

«Ниточка та кошеня»

Посилання на мультфільм: https://youtu.be/7XI9qIECVZw

Короткометражна анімація про кошеня, якому не хотілося спати. Воно блукає квартирою та знаходить кошик із вовняними клубочками. Це наймиліший мультфільм у світі ♥ Просто перегляньте.

«Енеїда»

Посилання на мультфільм: https://youtu.be/15ejo9H0bAA

Гумористична історія про те, як кошовий отаман троянського війська Еней долає довгий шлях, на якому будуть битви з греками, сварки з богами, кохання та заснування Троянської Січі.ч

«Історія одного поросятка»

Посилання на мультфільм: https://youtu.be/S2YTZBPW-Wc

Мультфільм створений за мотивами дитячої казки, написаної Юрієм Винничуком. Він розповідає про порося, який дуже полюбляв мандрувати.

«Жив собі чорний кіт»

Посилання на мультфільм: https://youtu.be/xv6RiNMz0UA

Мультфільм про чорного кота, якого всі бояться і від якого тікають. Він уявляє ідеальне життя, де перехожі на вулиці беруть його на руки, обнімають і гладять замість того, щоб лякатися.

«Бабай»

Посилання на мультфільм: https://1plus1.video/babaj/1-sezon

Мультсеріал, де велике добро стикається з таким самим великим злом. Раз на сто років птах Алконост зносить чарівне яйце, що здійснює найзаповітніші бажання. Виграти його може той, хто переможе в перегонах. Однак у змаганні за яйце беруть участь Відьма з Чортом, Вій і Бабай. Страшно уявити, які бажання вони можуть загадати.

«Віктор Робот»

Посилання на мультфільм: https://megogo.net/ua/view/20149386-viktorrobot

У далекому майбутньому існує штучна зоря, яка може давати енергію навколишнім планетам. Несподівано вона ламається. Полагодити світило може тільки творець — дідусь малюка Вікі. Його онука разом із роботом Віктором вирушає на пошуки дідуся.

«Клара та чарівний дракон»

Посилання на мультфільм: https://youtu.be/51mImMHUUp4

Раз на тисячу років у казковому лісі з’являється чарівний Дракон, який має надзвичайні здібності. За його чарами розпочали полювання Сили Зла, але Клара разом з двома друзями життєрадісним Єнотом і буркотливим Гномом, вирішують урятувати маленького Дракона.

Стаття за матеріалами: https://www.wonderzine.com.ua/wonderzine/culture/movies/13605-koti-babay-i-roboti-13-ukrayinskih-multfilmiv-vid-1935-roku-y-do-sogodni