Стомившись постійно чути одну і ту ж фразу: «А що ти цілий день робиш?», тату-майстер із Флориди Рішель Каслберрі вирішила написати пост від імені всіх мам-домогосподарок. І він підірвав мережу. Це повинен прочитати кожен, щоб дійсно оцінити неймовірні жертви, на які йдуть мами заради дітей.

Моя дружина не працює!!!

Розмова між чоловіком (Ч) і психологом (П):

П: – Чим ви заробляєте на життя, містер Роджерс?

Ч: – Працюю бухгалтером в банку.

П: – А ваша дружина?

Ч: – Вона не працює. Вона – домогосподарка.

П: – Хто готує сніданок для вашої родини?

Ч: – Моя дружина, тому що вона не працює.

П: – Коли вона прокидається?

Ч: – Вона встає рано, тому що їй все потрібно організувати: зібрати і одягнути дітей, простежити, щоб вони поїли, почистили зуби і взяли з собою все необхідне. Вона прокидається разом з малюком, змінює йому підгузки і переодягає. Годує грудьми і готує всім тормозки.

П: – Як ваші діти добираються до школи?

Ч: – Їх відвозить моя дружина, тому що вона не працює.

П: – Що вона робить потім?

Ч: – Зазвичай вона вирішує, що може зробити, поки виїхала в центр, щоб не знімати зайвий раз автокрісло з найменшим. Вона може оплатити рахунки або заїхати в магазин. Іноді вона щось забуває і їй доводиться знову виїжджати з дому з дитиною. Коли вона повертається додому, вона годує малюка, змінює йому підгузки і готує до сну, прибирає кухню, займається пранням і прибиранням в домі. Ну, вона ж не працює.

П: – Що ви робите ввечері, коли приходите додому з роботи?

Ч: – Відпочиваю, звичайно. Я ж втомлююся після цілого дня роботи в банку.

П: – А що ваша дружина робить ввечері?

Ч: – Вона готує вечерю, годує нас з дітьми, миє посуд, знову прибирає на кухні, стежить, щоб собаку вигуляли. Допомагає дітям з домашніми завданнями, а потім готує до сну – дає тепле молоко, стежить, щоб вони одягнули піжаму і почистили зуби. Потім вона протягом ночі встає погодувати грудьми малюка і, якщо потрібно, поміняти йому підгузники. Їй же не потрібно вставати вранці на роботу.

– Це будні більшості жінок по всьому світу, які починаються рано вранці і тривають до ночі … І це називається «не працює»?!

У домогосподарок немає дипломів, але є ключова роль в житті сім’ї.

Цінуйте свою дружину, маму, бабусю, тітку, сестру, дочку … Тому що їх жертва безцінна.

Хтось запитав її …

«Ти працюєш або просто домогосподарка?»

Вона відповіла: «Я працюю дружиною 24 години на добу, я мама, жінка, дочка, будильник, повар, прислуга, няня, різноробочий, охоронець, порадник і у мене немає відпустки чи лікарняних, я працюю днями і ночами, і не отримую за це зарплату …

І все одно часто чую фразу: «Але що ти робиш цілими днями?».

Присвячується всім жінкам, які віддали своє життя на благо сім’ї. Жінка – як сіль. Її присутність ніхто не запам’ятовує, але її відсутність позбавляє все смаку.

Джерело: http://shlyahta.com.ua/mama-domohospodarka-pidirvala-merezhu-vidpoviddiu-na-pytannia-shcho-ty-tsilyi-den-robysh/

За матеріалами