Нещодавно ви вчили дітей розмовляти, але тепер вони вживають такі слова, що ви зроду не чули? Що робити? Передусім, не перейматися, бо це природньо і свідчить про цілком нормальний розвиток психіки. Навіть нинішні пенсіонери колись були такими, просто не зізнаються.

У цій частині поговоримо про людей та спілкування:

Сасний — це гарний, зухвалий, привабливий, милий, навіть модний та сексуальний. Походить від англійського «sassy» з близьким значенням. Сасним може бути хлопець, сасною, відповідно, дівчина.

Чікуля — файна дівчина, яка полюбляє проводити час у клубах (зависати у клубах). Іспанське слово «chica» спочатку вимовлялося як чіка або чікса, але зараз поширилася більш ласкава форма.

Бро — дружнє звертання. «Респект, бро!» перекладається як «Поважаю, друже!».

Кун та тян — відповідно хлопець та дівчина. Слова зі словника глядачів аніме (японської мультиплікації), що набули деякого поширення за межами субкультури. Наприклад: «Як же я скучив без моєї тян».

Няша — мила дівчина; слово пішло від вигуку «ня!», що серед анімешників використовується для позначення чогось дуже-дуже милого, як пухнасте кошеня.

Агритися — знову трансформоване англійське слово, на цей раз «aggressive». Позначає, відповідно, агресивну людину. Коли пенсіонерка біля під’їзду критикує малинове волосся сусідського підлітка, вона саме агриться.

Форсити — ні, це не русизм від «хизуватися» (рус. «форси́ть», «форс»); походить від англійського «force» — «сила», та означає посилене використання якогось слова, просування продукту, а серед геймерів ще й докладання зусиль у якомусь напрямку гри.

Вангую — тобто передбачую щось, як провидиця Ванга.

Ігнор — скорочено «ігнорування», у значенні «ігнорування конкретної людини» в усіх каналах зв’язку. Однак це більш стримана форма, ніж булінг — організоване цькування когось.

Затащено — справа, що героїчно зроблена кимось у короткий час. Поняття прийшло з популярної командної гри «Dota 2».

Роздуплитися (вдуплитися) — нарешті зрозуміти якусь тему.

Заганятися — забагато перейматися через ситуацію чи подію. Приклад «не заганяйся так через іспити».

Профіт — користь, вигода від справи.

Френдзона — слово, знайоме й більш дорослій аудиторії, позначає друзів протилежної статі, які, можливо, сподівалися на більш тісні стосунки, але залишилися просто друзями.

Залишайтеся з нами! У третій частині поговоримо про одяг, моду та слова з інтернету, без знання яких у всесвітню мережу краще не заходити!