Отримувати подарунки люблять, мабуть, усі. Хтось соромиться, коли йому дарують презент, хтось — щиро радіє, а хтось підстрибує від щастя. Подарунок поліпшує настрій, дарує відчуття потрібності та приносить найщиріші позитивні емоції. Тому навчити дитину дарувати подарунки близьким та друзям просто необхідно, вона вміла приносити людям радість. Як це зробити?

Звісно, не забувайте дарувати подарунки своїм дітям, таким чином подаючи добрий приклад. Але не обмежуйтеся лише подарунками на свята. Коли дитина знає, що всім дарують подарунки, наприклад, на новорічні свята, вона, впевнена, що їй також обов’язково щось подарують. Це приємно, але не так цікаво, коли несподівано отримуєш маленький сюрприз без привода. Умійте дивувати та вчить цього дітей!

Як навчити дитину дарувати подарунки?

Дарування подарунків — це ціла наука вдячності, уміння віддавати, не жаліти те, що даруєш. Процес подяки полягає в тому, що ми робимо людині приємно не за щось, а просто так, за те, що вона є на світі. Таким чином ми демонструємо свою любов і повагу, намагаємося свої почуття передати в самому подарунку. Поясніть усе це своїй дитині.

Розкажіть дитині, навіщо дарувати подарунки.   Аби близькім людям зробити приємне. Тато чи братик дуже зрадіють, якщо зробити їм сюрприз. «Ти ж любиш, коли тобі дарують подарунки? Але необхідно також навчитися отримувати задоволення від того, що безкорисно віддаєш щось, даруєш радість іншим!»

Розкажіть дитини, що головне не сам подарунок, а увага. Потрібно акуратно пакувати подарунок, аби людині були приємно його отримувати. Подарунки бувають різними — можна просто подарувати вірш, пісню чи поробку, зроблену власноруч. І такий подарунок буде дорожчим, аніж коштовності. Тому що головне — з якою енергією та любов’ю, теплотою в серці та добрими словами дарувати подарунок.

Розкажіть та покажіть, як виготовити подарунок. Допоможіть дитині зробити аплікацію чи листівку, як вивчити, або скласти самостійно вірш чи пісню, де та який подарунок придбати. Спочатку це необхідно робити разом, згодом дитина вас радуватиме маленькими, а згодом і більшими сюрпризами. Адже вона любитиме дарувати подарунки!

Бажаємо вам виховати «щирих дарувальників»! Ділиться своїм досвідом дарування подарунків близьким. Даруйте та отримуйте задоволення!