Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Ніколи не перепрошуй за це!

Подавати своїм дітям приклад увічливості — це чудово, але іноді ввічливі люди перепрошують навіть за те, що не потребує перепрошень. Відмовившись від зайвих вибачень, ви здобудете лише більшу повагу від оточуючих та покажете дитині правильний приклад.

  1.     Турбота про себе. У дитинстві нам повторювали: «Я — остання літера абетки!». І ми так звикли до цієї думки, що вважаємо чимось соромним обстоювати свої інтереси. Але піклуватися про себе — цілком нормально! Без цього неможливе успішне життя. А самопожертва зазвичай нікого не робить щасливим.
  2.     Переконання. Принципіальність — те, що гідне поваги. Людині, яка не боїться захищати свою точку зору, точно не потрібно за це перепрошувати.
  3.     Зовнішність. Особливості статури та індивідуального стилю можуть значно відрізнятися від гламурних зразків, але деталі зовнішності не потребують виправдань. Важливіше бути собою, з усіма власними перевагами та недоліками.
  4.     Прилюдне вираження емоцій. Сміх, розпач, сум, роздратування та інші почуття є природними. Ми живі люди, а не роботи, та й роботів намагаються зробити емоційнішими.
  5.     Пробачення. Здатність пробачати — ознака щирого серця. Це значно краще за жорсткість та суворість, тому не варто звертати увагу на тих, хто не розуміє добрих поривів.
  6.     Несхожість. Відрізнятися від інших людей — це привід для цікавого спілкування, а не для сорому.
  7.     Невдачі. Страх ганьби через провал переслідує чимало людей. Але чи насміхаєтеся ви над людьми, які зазнали невдачі на шляху до мети? Певно, що ні! Радше така людина викликає співчуття.
  8.     Помилки молодості. Якщо переглянути біографії відомих, мудрих людей, виявиться, що в юності вони припускалися чималої кількості помилок. Саме це й зробило їх такими мудрими. Помилки — це досвід, а досвід є скарбом.
  9.     Ваша компанія і способи проведення часу. Ніхто не має права замість вас вирішувати, як вам витрачати своє життя. Друзі, цікаві місця, улюблені справи — саме те, що робить життя яскравим!

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

 Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!