Маленькі зображення однокласників на екрані комп’ютера під час онлайн-уроків: саме в таких умовах живуть тисячі дітей. Без змоги зустрітися, погомоніти, побешкетувати. Війна роз’єднала цілі класи. Діти та вчителі роз’їхалися Україною і далеко за її межами. І коли станеться та сама заповітна зустріч — не знає ніхто. Але ж Новий рік створено для див. Чи не так?

Отримати частинку тепла одне від одного, розгорнути подарунки та відчути заповітні позитивні емоції — саме така мета цьогорічного дистанційного святкування Нового року. Ми пропонуємо просту ідею, яку можна втілити у будь-якому класі з 1-го до 11-го — провести гру «Таємний Санта».

Як усе відбувається?

Гра «Таємний Санта» — це обмін подарунками. Найцікавіше, що все це відбувається анонімно. Ніхто заздалегідь не знає, хто саме готує йому подарунок. Тим захопливіше потім відгадувати, хто ж став саме твоїм таємним Сантою. Отже, усе по порядку!

  1. Укладаємо список усіх учнів, хто готовий узяти участь у цій грі. Занотовуємо їхні електронні адреси або батьків (якщо це учні молодших класів).
  2. Обираємо дату, коли ви будете святкувати Новий рік класом онлайн. До цієї дати всі подарунки мають бути доставлені.
  3. Заходимо на сайт https://www.secretsantaorganizer.com/ та заповнюємо всі необхідні поля: імена та електроні адреси. Учитель буде адміністратором цієї події та учасником.
  4. Пишемо листа до майбутніх таємних Сант та надсилаємо.
  5. Кожен учасник отримає лист на зазначену електронну адресу. Перейшовши за посиланням у цьому листі, він дізнається ім’я однокласника чи однокласниці, кому він має підготувати подарунок.

Домовтеся з учнями, що подарунки ви будете розпаковувати онлайн, під час вашого свята. Нехай кожен спробує відгадати, хто ж був його таємним Сантою♥

І ще декілька порад!

  • Обговоріть із батьками комфортний бюджет подарунків.
  • Підготуйте дані для надсилання подарунків поштою. Нехай потім діти чи батьки запитають у вас адресу того, кому вони мають надіслати посилку.
  • Кожен учасник може створити список омріяних подарунків у своєму особистому кабінеті (куди потрапляєте після отримання листа). Якщо хтось бажає заповнити його, підкажіть про цю функцію.
  • Дітям, які перебувають за кордоном, можна подарувати електронну книгу, оплатити дистанційний курс за їхніми інтересами тощо.

Нехай кожен перед святами отримає такі бажані емоції від спілкування із друзями та обміну подарунками! Адже найцінніше та найміцніше, що у нас є, — це наша єдність.

Якщо ви будете проводити онлайн-святкування зі своїми учнями та використаєте нашу ідею з «Таємним Сантою», обов’язково діліться цим з нами в соціальних мережах.