07:00 Прокинулася. Мама спить. Посмоктала відростки на одній кінцівці.

07:15 Нудно! Мама спить. Знайшла ще одну кінцівку з відростками. Посмоктала їх усі.

08:00 Мама прокинулася. Чомусь нічого не поїли, їдемо кудись. А поїсти?! Стукнула її декілька разів про всяк випадок, марно. Образившись, заснула.

09:30 На мене нацькували річ, що жахливо гримить!!! називається УЗД. Від жаху смоктала всі знайдені поблизу відростки. Мама й тітка з річчю, що гримить, умовляли мене повернутися й показати «СТАТЬ». Що це таке не знаю, про всякий випадок показала їм сіднички.

10:00 Здали кров. Мама напилася якогось соку, радісна. Говорить, що слід заїхати до бабусі. Стукнула їй у сечовий міхур — відразу припинила радіти, а до бабусі дісталися якнайшвидше.

10:30 Нарешті поїли! Заснула під сюсюкання.

12:00 Мама навідалася до лікаря, який оглядав зуби. Даремно так у неї калатало серце, тільки мене розбудила.

16:30 Ще одна річ, що гримить!!! Цю називають Тато. Що за дурість репетувати матусі в живіт: «АГОВ!!! ТИ ТУТ?!»… Цікава справа, а де мені ще бути?! Дай тільки вилізти, я тобі покажу, як це, коли з тобою спілкуються криком! Як мінімум пару місяців так і буду спілкуватися, так-так! Повернулася до Тата сідницями… Шкода, що не оцінить.

17:00 Повертаємося додому. Знову шум! Мама говорить, що це метро, інакше ніяк. Штовхала її як могла, але марно. Посмоктала з горя пару відростків.

17:05 Відростки на другій кінцівці здаються смачнішими.

18:00 Удома… тиша. Можна спати.

20:00 Мама пересолила рис і сказала татові, що «це маленька винна». Збурившись, нахлебталася рідоти й стукнула її в бочок.

21:00 Поїли, переглядаємо фільм. Унизу в мене теж є долоньки!

23:00 Прокинулася! Мама вважає, що зараз спатиме. Ну вже ні, я зараз гратиму в карусель!

01:00 Ну ось. тепер можна й поспати…