Є у житті батьків, окрім домашніх завдань та загублених канцтоварів, ще й така «чудова» річ як шкільний чат. Ми зібрали для вас прості правила, які, на наше сподівання, полегшать онлайн-спілкування у Viber.

Не використовуйте нікнейми

Зручно, коли всі учасники групи підписані своїми справжніми іменами, а не коли ви спілкуєтеся з «Бандіткою» чи «Кішечкою». Звертаючись до іншої людини на ім’я, познайомитися та дійти спільної мови значно простіше.

Вмикайте беззвучний режим

У розпал обговорення кількість повідомлень на хвилину у чаті може сягати десятків. Коли весь цей час ваш телефон невгамовно надсилає сповіщення, це може звести з розуму не лише вас, але й оточуючих. Тож вимикайте звук чатів. Повертайтеся до них лише тоді, коли у вас є час.

Не надсилайте меми

Зазвичай батьківський чат не вимагає формального спілкування. Але це не означає, що ви можете надсилати гумористичні картинки чи меми. А тим паче — листівки до всіх свят. Нехай шкільний чат буде лише для важливих повідомлень.

Не поширюйте новини

Чутки, новини про трагедії, фейкові статті… Якщо ви бажаєте застерегти людей, то будьте впевнені у джерелі інформації. Не варто змушувати панікувати десятки дорослих, у яких є й інші справи.

Не вчиняйте скандалів

Ви дорослі люди. Ми впевнені, що ви вмієте домовлятися без гучних скандалів, сварок та лайок. Ви є прикладом для своїх дітей. Не розпочинайте у батьківському чаті битву гладіаторів.

Не залишайте голосових повідомлень

Це зовсім не зручний спосіб отримання повідомлення. Краще витратити більше часу, проте написати текстовий месседж. І не поспішайте, адже помилки можуть надати вашому повідомленню зовсім іншого змісту.

У батьківському чаті трапляється різне. Пам’ятайте, що ви спілкуєтеся з такими самими татами й мамами. У вас є спільна мета: створити зручний та якісний навчальний простір ваших дітей.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: