Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Прикмети під час вагітності — вірити чи ні?

Прикмети — не тільки забобони, але й народна мудрість, відшліфована століттями. У цій статті ми з’ясуємо, до чого варто прислухатися, а на що краще не звертати увагу.

Ø Шити та в’язати. Одна з найпоширеніших прикмет пов’язана з нитками — мовляв, не можна їх брати до рук, бо дитина буде обмотана пуповиною. Здоровий глузд доводить, що зв’язок між подібною роботою та проблемами трохи інший. І шиття, і в’язання є сидячою працею, що спричиняє застій крові. Тож виконувати подібну роботу, звісно, можна, але слід чергувати її з руховою активністю.

Ø Стригти волосся, змінювати зачіску. Життєвий досвід не виявляє зв’язку між підстриганням та протіканням вагітності, натомість фарбування краще відкласти. Хімічні речовини фарби досить активні, всмоктуються крізь шкіру і можуть зашкодити дитині. Єдиний виняток — натуральні фарби на зразок хни.

Ø Фотографуватися. На початку ХХ сторіччя, коли фотографія була рідкісною новинкою, вагітні жінки могли занадто нервувати через незрозумілу процедуру, що дійсно не було корисним. Але зараз, коли фотографія поширилася, зніматися цілком безпечно.

Ø Завчасно купувати дитячі речі. Бігати крамницями, проводити через покупки багато часу на ногах, у місцях скупчення людей некорисно.

Ø Розвішувати випрані речі для просушування. Цілком доцільна прикмета: під час розвішування доводиться багато разів нахилятися, підіймати руки вгору тощо. Ці рухи підвищують тонус матки, що спричиняє проблеми у перебігу вагітності. Під час генерального прибирання, миття вікон чи розвішування білизни варто покликати когось на допомогу.

Ø Уникати кішок. Кішки є переносником небезпечної хвороби — токсоплазмозу. Але для профілактики достатньо дотримувати звичайних правил гігієни та термічної обробки продуктів. Якщо у вас удома живе кішка, варто перевірити її здоров’я у ветеринара.

Ø Дивитися тільки на прекрасне. Від емоційного стану матері залежить і стан дитини, тому ця прикмета вельми доцільна. Наразі доведено, що дитина запам’ятовує інформацію ще у материнському лоні, тож варто пропонувати їй найкраще.

Прикмета для оточуючих — не можна сперечатися з вагітною жінкою, заздрити їй, відмовляти. Унаслідок вагітності емоційний стан стає нестабільним, тому ця прикмета також слушна, бо націлена на створення позитивного середовища.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!